Fly4free.pl

4 nowe trasy Ryanaira z Polski! Polecimy do kurortu nad Morzem Czarnym!

Ryanair
Foto: Dmitry Birin / Shutterstock

Od czerwca Ryanair poleci z Krakowa do Charkowa i Odessy, a od końca października – z Katowic i Wrocławia do Odessy. To świetne wieści dla wielu pasażerów zainteresowanych wyjazdem do słynnego kurortu nad Morzem Czarnym – donosi serwis avianews.com.

Z informacji podanych przez ukraiński portal wynika, że trasa z Krakowa do Odessy zostanie zainaugurowana 16 czerwca, a loty będą realizowane 2 razy w tygodniu – w środy i niedziele. Z kolei od 17 czerwca Ryanair zacznie latać z Krakowa do Charkowa – tu połączenia są zaplanowane na poniedziałek i piątek.

Ale to nie koniec dobrych informacji dla polskich lotnisk, bo od 27 października Ryanair uruchomi też trasę z Wrocławia do Odessy – w tym przypadku loty będą odbywały się we wtorki i soboty.

Z kolei 29 października Ryanair uruchomi trasę z Katowic do Odessy. W tym przypadku loty będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.

Wszystkie nowe trasy mają być realizowane przez polską odnogę irlandzkiego przewoźnika, czyli linię Ryanair Sun, która od jesieni zmieni nazwę na Buzz (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ).

Jednocześnie są to kolejne połączenia, które wystartują z polskich lotnisk w letnim rozkładzie lotów. Jak pisaliśmy wczoraj na naszych łamach, w rozpoczynającym się sezonie letnim linie lotnicze uruchomią z Polski ponad 50 nowych kierunków.

Informacje o nowych trasach mają być potwierdzone przez Ryanaira na konferencji prasowej, która rozpocznie się w Charkowie o godz. 13:30 polskiego czasu. Nie jest też wykluczone, że przewoźnik ogłosi wówczas uruchomienie jeszcze jednej trasy z Polski.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Kierunki typowo robotnicze.
e-prezes, 26 marca 2019, 12:09 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ale że co? Do Odessy do pracy ? 
e-prezes Kierunki typowo robotnicze.
tom971, 26 marca 2019, 13:20 | odpowiedz
Avatar użytkownika
robotniczo-turystyczne.Oni do roboty, my turystycznie :D
Kravkrk, 26 marca 2019, 14:13 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »