Fly4free.pl

2 nowe trasy z Polski! Polecimy do słonecznej Bułgarii

Foto: Sas / Shutterstock

Od 29 czerwca linia Voyage Air uruchomi bezpośrednie loty do Warny z Rzeszowa i Łodzi. Dla bułgarskiego przewoźnika będzie to drugie podejście do polskiego rynku – planowany w ubiegłym roku start połączeń nie doszedł do skutku z powodu pandemii.

To dobry dzień dla fanów latania: najpierw Ryanair wrzucił do systemu informację o 4 nowych trasach z Polski, a teraz okazuje się, że to nie koniec nowości. 29 czerwca na polskim rynku ma się pojawić bowiem linia Voyage Air i uruchomić bezpośrednie loty do bułgarskiej Warny.

Nowym połączeniem pochwaliło się już lotnisko w Rzeszowie: loty mają być realizowane raz w tygodniu, we wtorki, a bilety można już kupować na stronie przewoźnika.

Foto: Facebook

Ale to nie koniec dobrych informacji, bo także 29 czerwca uruchomiona zostanie trasa do Warny z Łodzi (loty także będą realizowane raz w tygodniu). Warto w tym miejscu podkreślić, że dla Voyage Air to już drugie podejście do tego połączenia.

– Zapowiadaliśmy tę trasę w zeszłym roku, ale z powodu pandemii przewoźnik musiał z niej zrezygnować. Tym razem jednak linia zapewnia nas, że na pewno otworzy to połączenie – mówi w rozmowie z Fly4free.pl Wioletta Gnacikowska, rzecznik prasowy lotniska w Łodzi.

Położona nad Morzem Czarnym Warna jest trzecim największym miastem w Bułgarii i ważnym ośrodkiem turystycznym. A fakt, że w niewielkiej odległości od Warny znajdują się słynne kurorty Złote Piaski i Słoneczny Brzeg sprawia, że może to być bardzo ciekawa opcja na wakacyjny wyjazd.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »