Fly4free.pl

2 nowe trasy Ryanaira z Polski! Wracają po 1,5 roku przerwy

Foto: Henryk Sadura / Shutterstock
Od końca marca przyszłego roku Ryanair uruchomi połączenia z Belfastu do Gdańska i Krakowa! Na obie trasy irlandzka linia wróci po półtora roku przerwy, bo Ryanair zawiesił je w październiku 2021 roku.

To bardzo dobra, ale dość zaskakująca infomacja, bo Ryanair pod koniec października wycofał się całkowicie z Irlandii Północnej i zawiesił wszystkie trasy z Belfastu. Oznaczało to też zamknięcie 3 połączeń z Polski, a więc lotów do Gdańska, Krakowa i Modlina. Ale dzisiaj na konferencji prasowej Ryanair ogłosił powrót do stolicy Irlandii Północnej i uruchomienie od wiosny 2023 roku 12 tras z Belfastu. Wśród nich znalazły się połączenia do Gdańska i Krakowa.

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że obie trasy wystartują 28 marca 2023 roku. Loty do Krakowa będą realizowane 2 razy w tygodniu (we wtorki i soboty), a loty z Gdańska tylko raz w tygodniu (loty we wtorki). Tak czy inaczej jest to bardzo dobra informacja, zwłaszcza dla Polaków mieszkających w Irlandii Północnej, którzy dzięki temu będą mieli wygodną możliwość przylotów do kraju.

Foto: Ryanair

Oprócz 2 tras do Polski Ryanair uruchomi też 10 innych tras: do Alicante, Paryża Beuavais, Bergamo, East Midlands, Edynburga, Faro, Girony, Londynu Stansted, Malagi i Manchesteru.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »