Fly4free.pl

2 nowe hitowe trasy LOT! Polecimy do Egiptu i Kosowa!

Foto: garnava / Shutterstock
LOT nie zwalnia tempa – od 31 maja uruchomi połączenie z Warszawy do Kairu, a od 6 czerwca poleci do Prisztiny, czyli stolicy Kosowa!

Narodowy przewoźnik kontynuuje ofensywę ogłaszania nowych tras – kilkanaście dni temu przewoźnik poinformował o wznowieniu lotów do Delhi, a także uruchomieniu nowych tras do Mumbaju, Baku czy Sarajewa. Teraz przyszedł czas na kolejne bardzo ekscytujące nowości w siatce przewoźnika, czyli bezpośrednie połączenia do Kosowa oraz do Egiptu!

Szczególnie ekscytująca wydaje się trasa do Kairu. Egipt do tej pory był kierunkiem zdominowanym przez biura podróży i połączenia czarterowe. LOT przeciera więc tu szlak dla turystów indywidualnych, a jak pisaliśmy na naszych łamach, taka podróż pozwoli wielu z Was odkryć ten kraj na nowo! Jak wyglądają szczegóły połączenia?

Pierwszy lot z Warszawy zostanie uruchomiony 31 maja, a połączenie będzie realizowane 5 razy w tygodniu – do Egiptu polecimy w wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Samoloty mają startować w Warszawie o godz. 15.00, a lądowanie w Kairze planowane jest po 4 godzinach.

Foto: LOT.com

Druga trasa to połączenie do Prisztiny, czyli stolicy Kosowa. Ten najmłodszy kraj w Europie jest wciąż nieodkrytą turystyczną perełką, choć cieszy się większą popularnością wśród podróżnych i samych linii lotniczych. Dość powiedzieć, że kilka dni temu informowaliśmy o zainteresowaniu Wizz Aira uruchomieniem bazy operacyjnej w tym kraju.


Trasa do Prisztiny wystartuje 6 czerwca, a loty będą także realizowane 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki i soboty. Lot z Warszawy potrwa 2 godziny i 15 minut – wyloty są zaplanowane o godz. 10.15, lot powrotny o 13.20 lokalnego czasu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A Kalamata gdzie?
Podrozniczka7172, 11 kwietnia 2022, 15:29 | odpowiedz
w Grecji "Podróżniczko"...
podroznik2022, 11 kwietnia 2022, 15:37 | odpowiedz
Super! Kair wraca po około 10 latach do siatki LOTu.
Adaam34, 11 kwietnia 2022, 20:11 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »