11 dni na Zanzibarze za 3917 PLN. Czarterowe loty (z bagażem) z Katowic i noclegi ze śniadaniami
Na Zanzibar udasz się z katowickiego lotniska w Pyrzowicach w terminie 27 lutego-10 marca. Do Tanzanii polecisz czarterową linią lotniczą Enter Air (z przystankiem na tankowanie w Egipcie). W cenie możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany.
Na wyspie zatrzymasz się w znakomitym obiekcie Seconda Stella, który znajduje się w odległości 600 metrów od plaży (z prywatną strefą dla gości), w miejscowości Jambiani. Z lotniska do miejsca zakwaterowania dojedziesz taksówką za ok. 150 PLN.
Termin podróży: 27 lutego – 10 (11) marca
Linia lotnicza: Enter Air
Bagaż: podręczny 5 kg i rejestrowany 16 kg
Zakwaterowanie: 3* pensjonat ze śniadaniami
Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 3917 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżował w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 2464 PLN/2 osoby/11 nocy
Na Zanzibarze polecam ci noclegi (ze śniadaniami) w znakomitym obiekcie Seconda Stella, z odkrytym basenem oraz bezpłatnym dostępem do sieci WiFi. Każdy bungalow wyposażony jest w klimatyzację, lodówkę oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic oraz podstawowe przybory toaletowe.
Costa Brava od 2761 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Kreta Zachodnia od 2972 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Złote Piaski od 1995 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?