Fly4free.pl

Mekka surferów! 10 dni w Cumbuco za 2462 PLN. Loty z Berlina oraz noclegi blisko plaży

2462 PLN
Plaża w Cumbuco
Foto: Junior Braz / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Już teraz zaplanujcie swój urlop i wybierzcie w drugiej połowie listopada do Brazylii. Wioska Cumbuco ze względu na sprzyjające wiatry przez cały rok, jest uważana za jedno z najlepszych miejsc do uprawiania sportów wodnych w całej Ameryce Południowej! W wolnych chwilach wypoczniecie na szerokich, piaszczystych plażach.

W podróż do Brazylii udacie się w terminie 12-22 listopada. W najniższej cenie będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny. Zapoznajcie się z przygotowanym przez nas poradnikiem, a spakowanie się na wyjazd nie będzie problemem. Podpowiadamy jak łatwo dostać się do Berlina.

W drodze powrotnej czeka was dłuższa przesiadka w Lizbonie. Lotnisko leży blisko centrum miasta, więc polecam zaplanować szybkie zwiedzanie najważniejszych atrakcji stolicy Portugalii.

Będziecie nocować w miejscowości Cumbuco. Wybrałem dla was noclegi w przestronnym apartamencie, położonym kilka minut spacerem od plaży. W wolnych chwilach zrelaksujecie się w odkrytym basenie.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: TAP Portugal
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz 10 noclegów zapłacicie 2462 PLN, przy 2 podróżnych.

Podróż3656 PLN/2 osoby

Berlin-Fortaleza-Berlin »

Hotel1267 PLN/2 osoby/10 noclegów

W Cumbuco proponuję wam wynająć apartament w Royal Beach Cumbuco. Będziecie mogli korzystać z klimatyzowanych pokoi o łącznej powierzchni 65 m², wyposażonych w kuchnię, część wypoczynkową, balkon oraz prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Brazylia w listopadzie?

O pogodę nie będziecie musieli się martwić. O tej porze roku będziecie mogli liczyć na dużo słońca oraz wysokie temperatury, a także znakomite warunki do surfingu. Jak dostać się z lotniska w Fortalezie do Cumbuco? Ze względu na późny przylot proponuję wam wynająć taksówkę, którą sprawnie dotrzecie w 30 minut (jej koszt waha się w graniach 80 – 100 PLN). W drodze powrotnej z Cumbuco możecie wybrać komunikację miejską i odwiedzić Fortalezę.

Miejscowość Cumbuco jest położona na wschodnim wybrzeżu Brazylii, 35 kilometrów od Fortalezy. Miłośników wypoczynku przyciągają tu szerokie i długie piaszczyste plaże. Natomiast osoby szukające silniejszych wrażeń mogą uprawiać sporty wodne m.in kitesurfing. Ze względu na sprzyjające wiatry, temperaturę wody, która wynosi przez cały rok 25 stopni Celsjusza. Na wybrzeżu znajduje się wiele baz w których będziecie mogli wypożyczyć niezbędny sprzęt, a także podszkolić swoje umiejętności.

Foto: Dan Baciu / Shutterstock
Foto: Wirestock Images / Shutterstock
Foto: Caio Pederneiras / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Średnie temperatury w regionie Fortaleza w listopadzie będą wynosiły 32 stopnie Celsjusza.

  • Na pokład linii TAP Portugal będziecie mogli zabrać bagaż podręczny o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm.

  • Do Brazylii zabierzcie ze sobą wielowalutową karta Revolut, dzięki temu nie będziecie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »