Fly4free.pl

Zatoka Neapolitańska w maju na tydzień za 911 PLN (przelot + rewelacyjny 4* hotel ze śniadaniami)

Propozycja wypoczynku w znakomitych warunkach nad Zatoką Neapolitańską. Za przeloty z Katowic i 7 noclegów w świetnym 4* Pompei Resort ze śniadaniami zapłacimy 911 PLN/osoba.

[clwidget text=”Rozłóż swoją podróż na raty:” price=”1822″ img=”https://f4fcdn.eu/wp-content/uploads/2014/10/Naples2.png” title=’Pobyt dla 2 osób we Włoszech na raty od 162 PLN/miesiąc’]

Rezerwacji biletów lotniczych na trasę Katowice – Neapol – Katowice w cenie 208 PLN/osoba (wybieramy przelot dla 2 osób za 416 PLN) dokonujemy na stronie przewoźnika Wizz Air. Najtańsze bilety kupią posiadacze członkostwa Wizz Discount Club, pozostali zapłacą od kilkunastu do kilkudziesięciu PLN więcej. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Nie masz członkostwa w Wizz Discount Club i nie możesz skorzystać z najniższych cen? Dostaniesz je za darmo do kart płatniczych (kredytowej i debetowej) Raiffaisen Polbank Wizz Air. Do tego 50 zł premii i możliwość zbierania punktów, które wymienisz na bilety Wizz Air >>

4-gwiazdkowy Pompei Resort ze śniadaniami za 1406 PLN/2 os./7 nocy rezerwujemy korzystając z multiwyszukiwarki Hotel4free.pl. Obiekt ma znakomite opinie w serwisie TripAdvisor (4.5/5), 90% osób poleca Pompei Resort.

Rezerwacja przelotu dla 2 osób:

WizzAir

Rezerwacja hotelu dla 2 osób:

Pompeiresort

Najtańszy wynajem auta na Auto4free.pl:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »