Fly4free.pl

11-dniowy rejs: Morze Śródziemne i Ocean Atlantycki + 2 noce w Rzymie + przeloty + transfery za 1627 PLN!

Propozycja "Zrób to sam" na 11-dniowy rejs z Rzymu po Morzu Śródziemnym i Oceanie Atlantyckim. Do tego 2 noce w Wiecznym Mieście, transfery z Rzymu do miasta Civitavecchia i z powrotem oraz przeloty z/do Warszawy/Modlin. Całość za świetne 1627 PLN!

[clwidget text=”Rozłóż swoją podróż na raty:” price=”1627″ img=”https://f4fcdn.eu/wp-content/uploads/2014/10/CruisePicture2.png” title=’Rejs na raty za 145 PLN/miesiąc’]

Nasza podróż krok po kroku:

Przelot z Warszawy/Modlin do Rzymu (lotnisko Ciampino) to pierwszy etap naszych wakacji. Dzięki przewoźnikowi Ryanair odbędziemy podróż do stolicy Włoch i z powrotem za 197 PLN/osoba (rezerwujemy przelot dla 2 osób za 394 PLN). Rezerwacji biletów lotniczych dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com.

Pamiętajmy, że podróżując irlandzkimi liniami mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Po dotarciu do Włoch proponujemy 1 nocleg w 3* Ciampino Hotel za 121 PLN/2 os. Rezerwacje tutaj >> Warto zwrócić uwagę, że rezerwacji dokonujemy w multiwyszukiwarce Hotel4free.pl, gdzie dostępnych jest ponad 6 tys. obiektów noclegowych w stolicy Włoch. Tutaj możemy dokonać rezerwacji innego hotelu >>

Przejazd z Rzymu do miasta Civitavecchia, skąd odpływa nasz statek, dokonujemy na stronie włoskiej kolei Trenitalia. Bilet w cenie 38 PLN/osoba (wybieramy przejazd dla 2 osób za 76 PLN).

11-dniowy rejs na trasie Civitavecchia (Rzym) – Genua (Włochy) – Barcelona (Hiszpania) – Casablanca (Maroko) – Teneryfa (Wyspy Kanaryjskie/Hiszpania) – Madera (Portugalia) – Malaga (Hiszpania) – Civitavecchia (Rzym). Cena rejsu 1233 PLN/osoba (wybieramy kabinę dla 2 osób za 2466 PLN). Rezerwacji dokonujemy na seascanner.com. W cenie rejsu pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), serwis bagażowy, rozrywka na pokładzie statku, podatki i opłaty portowe. W cenie nie uwzględniono napiwków dla obsługi.

Transfer z Civitavecchii do Rzymu dokonujemy na stronie włoskiej kolei Trenitalia. Bilet w cenie 38 PLN/osoba (wybieramy przejazd dla 2 osób za 76 PLN).

Po rejsie proponujemy 1 nocleg w 3* Ciampino Hotel za 121 PLN/2 os. Rezerwacji dokonujemy korzystając z multiwyszukiwarki Hotel4free.pl.

REZERWACJE:

Rezerwacja przelotu dla 2 osób:

Ryanair

Nocleg w Rzymie dla 2 osób:

Hotel1

Bilet kolejowy Rzym – Civitavecchia – Rzym :

Train

Rejs:

Cruise

Cruise1

Rezerwacja noclegu dla 2 osób w Rzymie:

Hotel2

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Trzeba też mieć świadomość że to kabina wewnętrzna bez okien (dla klaustrofobików nie polecam). Cena nie obejmuje także napojów. Trzeba dokupić pakiet allinclusive (25 Euro/dzień) bo można pójść z torbami :). Ale impreza i cena, mimo wszystko, świetna.
Lasjan, 7 października 2014, 9:53 | odpowiedz
darmo za taka impreze
imovane, 7 października 2014, 12:35 | odpowiedz
cena za kabinę już nieaktualna
kossak6, 7 października 2014, 12:48 | odpowiedz
Na stronie operatora rejsów najtańsza oferta jest za 480E/os., a nie za 1233 zł?
Kin, 7 października 2014, 12:55 | odpowiedz
Tak, promocyjne ceny kabin wyczerpały się.
Łukasz, 7 października 2014, 13:02 | odpowiedz
LasjanTrzeba też mieć świadomość że to kabina wewnętrzna bez okien (dla klaustrofobików nie polecam). Cena nie obejmuje także napojów. Trzeba dokupić pakiet allinclusive (25 Euro/dzień) bo można pójść z torbami :). Ale impreza i cena, mimo wszystko, świetna.
Jeśli ktoś ma potrzebę co wieczór się Dom Perignon'em nawalać - to owszem, warto te 25 Euro na dzień dopłacić. :) Ale dla większości ludzi to nie jest niezbędne, z torbami nie pójdą. Płynęliśmy 7 dni z MSC i koszt napojów nie przekroczył 100 Euro za tydzień za 3 osoby. I większość z tego to była 1 butelka wina zamówione do jednej kolacji. Standardowo do śniadania napoje w cenie (herbata, kawa, woda), do obiadu typu "fast food" - cola, woda sprite w plastikowych kubkach za darmo. Obiady i kolacje serwowane w restauracji - napoje płatne, ale litrowa woda coś koło 2 Euro kosztowała. Wniesienie piwa czy innych trunków zakupionych na lądzie jak najbardziej możliwe. Kupiliśmy na plaży sześciopak piwa i nie daliśmy rady wypić na lądzie - nikt się nie czepiał przy powrocie na statek, również kilka butelek wina zakupionych na prezenty nie wzbudziło zainteresowania. A rejs i cena MEGA. Ja mam trochę inne obawy związane z tym rejsem - czy stan oceanu, fale i ogólnie pogoda nie zamieni wspaniałej podróży w koszmar? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?
marcinsss, 7 października 2014, 13:13 | odpowiedz
Ja mam trochę inne obawy związane z tym rejsem – czy stan oceanu, fale i ogólnie pogoda nie zamieni wspaniałej podróży w koszmar? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?
Płynąłem na podobnej trasie, tyle że z Genui i z MSC i w lutym, ale też MSC Fantasia. Było naprawdę spoko. Przecież te statki mają ponad 300m i stabilizatory, więc jak jest duża fala, to właściwie nieodczuwalne. Sprawdzałem. A kabinę warto brać nie tyle "Inside" co "Inside guaranteed" bo jest szansa na darmowy upgrade nawet do apartamentu z balkonem (w drodze losowania). A wewnętrzna też jest spoko - tam się tylko śpi, a w dzień albo zwiedza, albo korzysta z uroków statku (restauracje, kasyno, baseny, siłka, tenis etc.). All inclusive polecam tylko alkoholikom i debilom. Trzeba płacić za każdą osobę w kabinie, czyli min. 500Eur na tym rejsie!! Dwa tysiące złotych ciężko przepić :) Moja rada: obkupić się w Barcelonie, sklepy (w dodatku zupełnie wolnocłowe) są za kontrolą bezpieczeństwa w terminalu :) Ale ściema jest trochę z tą ceną tutaj, bo napiwki dla obsługi są obowiązkowe - to tzw. Hotel Service charge i chyba teraz wynoszą 8,5Eur/os./doba ,- więc jak łatwo podliczyć - 93,5€, czyli 400zł od osoby trzeba doliczyć do ceny. Czyli cena podstawowa, która miała wystąpić w tym artykule to musi być ponad 2000zł, co i tak jest okazją. Ponieważ promocja się skończyła, to albo alternatywnie Costa Cruises można wybrać za (399eur+150 podatki +napiwki) na podobnej trasie, albo poczekać na oferty na luty-marzec (temperatura podobna) - mogą się trafić.
nakedpenguin, 7 października 2014, 15:50 | odpowiedz
" Wniesienie piwa czy innych trunków zakupionych na lądzie jak najbardziej możliwe. Kupiliśmy na plaży sześciopak piwa i nie daliśmy rady wypić na lądzie – nikt się nie czepiał przy powrocie na statek, również kilka butelek wina zakupionych na prezenty nie wzbudziło zainteresowania." Nie zawsze jest to prawda. Wróciłem tydzień temu z podobnego rejsu i w każdym porcie, przy powrocie, torby były skanowane (na statku! nie na terminalu) i jakikolwiek alkohol był przejmowany do depozytu :).
Lasjan, 7 października 2014, 16:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »