Fly4free.pl

Barcelona na wakacje w sierpniu z Gdańska od 671 PLN (przelot + hotel ze śniadaniami)

Świetna oferta na wakacje w sierpniu przyszłego roku. Piękna Barcelona z niezwykłą architekturą Gaudiego, pobliskimi zatłoczonymi gorącymi plażami, a zaraz obok malownicze „Dzikie Wybrzeże” - Costa Brava. Podpowiadamy jak zaplanować letni wypoczynek od 671 PLN łącząc tanie loty z hotelami znalezionymi na Hotel4free.pl.

[clwidget text=”Rozłóż swoją podróż na raty:” price=”1342″ img=”https://f4fcdn.eu/wp-content/uploads/2014/10/Barcelona2.png” title=’Barcelona na raty dla dwóch osób od 120 PLN/miesiąc’]

Aby skorzystać z naszej propozycji należy na stronie przewoźnika Wizzair.com dokonać zakupu biletów lotniczych w cenie 228 PLN/osoba (wybieramy przeloty dla 2 osób za 456 PLN).

Najtańsze bilety kupią posiadacze członkostwa Wizz Discount Club. Płacimy dowolną kartą płatniczą. Należy pamiętać, że podróżujemy tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Nie masz członkostwa w Wizz Discount Club i nie możesz skorzystać z najniższych cen? Dostaniesz je za darmo do kart płatniczych (kredytowej i debetowej) Raiffaisen Polbank Wizz Air. Do tego 50 zł premii i możliwość zbierania punktów, które wymienisz na bilety Wizz Air >>

Hotele od 885 PLN/2 os./4 noce rezerwujemy korzystając z multiwyszukiwarki Hotel4free.pl. Wybraliśmy trzy hotele:

Rezerwacja przelotu dla 2 osób:

WizzAir

Przykładowa rezerwacja hotelu ze śniadaniami dla 2 osób w centrum miasta:

Hotel1

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób w 3* hotelu ze śniadaniami:

Hotel2

Przykładowa rezerwacja hotelu dla 2 osób w 4* hotelu:

Hotel3

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Mam nadzieję że na tą trasę wejdzie także Ryan.Ceny w tym roku jako że wizz nie miał konkurencji były wyjątkowo wysokie .
Michel23, 3 października 2014, 11:49 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »