Zrób sobie wolne i leć do Grecji ☀️ 🇬🇷 Loty i hotel ze śniadaniami na Korfu za 581 PLN 🤩🏖️
Do Grecji wybierzesz się wiosną, w terminie 19-22 kwietnia. Czeka cię bezpośrednia podróż z Warszawy (Modlin) na Korfu linią Ryanair z w wliczonym w cenę biletu bagażem podręcznym.
Na wyspie zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Louvre. Obiekt oferuje m.in. odkryty basen i lokalizację w pobliżu wybrzeża. W cenę wliczone zostały śniadania.
📅 Termin podróży: 19-22 kwietnia
✈️ Linie lotnicze: Ryanair
🧳Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
🛏️ Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami.
Cena (dla dwóch osób) zawiera:
✈️ Loty z Warszawy (Modlin) na Korfu: 492 PLN
🛏️ 3 noclegi w hotelu: 669 PLN
Całość: od 1161 PLN / od 581 PLN za osobę
Hotel 669 PLN/2 osoby/pobyt
Na Korfu polecam bardzo dobrze oceniany 3* hotel Louvre. Do twojej dyspozycji będzie między innymi basen oraz kort tenisowy. Dodatkowo w cenę noclegu wliczone zostały śniadania.
Samochód od 110 PLN/pobyt
Wynajmij auto taniej! –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Zwiedzaj wybrzeże najbardziej zieloną wyspę Grecji niezależnie! Wypożycz samochód od razu po wylądowaniu na Korfu i ruszaj przed siebie.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Dalmacja Południowa od 2302 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Costa Brava od 2089 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Sharm El Sheikh od 1899 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?