Fly4free.pl

Zobaczcie najlepsze miasta dla młodych. Tu będą mogli się bawić do upadłego i wiecznie podróżować

Foto: Pixabay.com
Urodzili się po 1982 r. i mają inne niż pozostałe pokolenia podejścia do życia. Sprawdźcie, gdzie millenialsom będzie im się żyło najlepiej.

Millenialsi doczekali się już swoich analiz – tego, jak lubią żyć, co cenią, czego nie cierpią. A które miasta są dla nich najlepsze? Wierzą przecież, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, dorosłość odkładają gdzieś na następne lata, zaś naukę chcą łączyć z przygodą.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Witam mam inne pytanie jakiś czas temu czytałem tutaj o Hiszpani i były tam zamieszczone pliki w PDF jak i gdzie są zabytki i jak tam dojechać opis krótki jak zwiedzać Barcę proszę o info gdzie to mogę znaleźć na strone bo jakoś nie mogę na to trafi
cezary, 12 maja 2016, 20:15 | odpowiedz
"Mieszkańcy mają wręcz bzika na punkcie swoich jednośladów." Niestety mają też na punkcie Allaha i picia piwa w barze... Źle się dzieje w państwie duńskim.
Makbet, 13 maja 2016, 4:39 | odpowiedz
znów slajdy
mimi, 13 maja 2016, 7:54 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Millenialsi ? Po polsku to są gibony albo gimbaza, do wyboru.
cypel, 13 maja 2016, 7:57 | odpowiedz
A gdzie Radom
Stefan, 13 maja 2016, 9:34 | odpowiedz
Co do Kopenhagi to sprawa rowerów jest juz nieaktualna, nie można sie nimi poruszać w czasie wezwań do modlitwy przez imamów z meczetów alkohol jest dozwolony tylko w domach i to tylko w godz 18 22, jest to bard o respektowane przez służby szariatowe.
Dan, 13 maja 2016, 12:14 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »