Fly4free.pl

Zima w Pieninach: zbiór dobrych hoteli w górach. Weekendowe (i nie tylko) pobyty od 255 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tomasz Warszewski / Shutterstock
od
255 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.12.2021 - 28.02.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście z górami za pan brat? Kręcą was wędrówki po malowniczych szlakach, a zimowa aura nie stanowi problemu? W takim razie musicie wybrać się w okolice Pienińskiego Parku Narodowego!

Na wycieczkę w okolice najstarszego polskiego parku narodowego proponuję wam udać się w okresie pomiędzy 17 grudnia a 28 lutego.

Dostępnych jest dużo terminów, także takich obejmujących dni wolne od pracy (sobota-niedziela) oraz wiele ofert zakwaterowania – specjalnie dla was wybrałem kilka z nich (szczegóły poniżej). Ceny zakwaterowania dla dwóch osób zaczynają się od 255 PLN/doba.

Hotel od 255 PLN/2 osoby/noc

Najmniej kosztować was będzie pobyt w pensjonacie Pokoje w centrum, który znajduje się w Krościenku, w sąsiedztwie Dunajca oraz szlaku, który prowadzi na szczyt Trzy Korony. Zatrzymacie się w apartamencie z aneksem kuchennym, łazienką oraz miejscem do relaksu i spania.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować was będziecie pobyt w pensjonacie Podgórski Kluszkowce, który znajduje się w odległości 30-miutowego spaceru od zamku w Czorsztynie. We wszystkich pokojach mieści się nowocześnie urządzona łazienka z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Zaglądamy do Szczawnicy, w której proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w hotelu apartamentowym – Apartamenty Magia Gór. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do spania oraz łazienki z prysznicem. Na miejscu czeka na was darmowy parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Następny na liście jest 3* hotel Jan, który znajduje się w spokojnej części Szczawnicy, nieopodal areny narciarskiej Jaworki-Homole. W cenie noclegu zapewnione będziecie mieli śniadanie, bezpłatny parking, dostęp do sieci WiFi oraz wstęp na kryty basen.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Także w Szczawnicy mieści się 3* hotel Smile, który oferuje pokoje z widokiem na Sokolicę. Na miejscu znajduje się sauna sucha, łaźnia turecka oraz centrum fitness. Ponadto w cenie noclegu będziecie mieli zapewnione śniadanie, dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatny parking.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Tylko 1 PLN więcej zapłacicie za pobyt w hotelu apartamentowym – Górski Eden, który mieści się w Czorsztynie. Znajduje się on nieopodal muzeum Pienińskiego Parku Narodowego oraz tutejszego zamku. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, łóżka do spania oraz łazienki z wanną i prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Ostatni na przygotowanej przeze mnie liście jest 4* hotel Kinga Wellness, który także znajduje się nieopodal zamku w Czorsztynie. W cenie zakwaterowania będziecie mieli zapewnione śniadanie, wstęp na kryty basen, dostęp do sauny oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Zima w Pieninach

W trakcie weekendowego (i nie tylko) pobytu w Pienińskim Parku Narodowym oddajcie się spacerom dookoła Jeziora Czorsztyńskiego, wokół którego biegnie trasa Velo Czorsztyn. Możecie także podjąć wyzwanie… i zdobyć górski szczyty Trzy Korony. Jeżeli preferujecie mniej aktywne spędzenia czasu, to wybierzcie się na zwiedzanie zamku w Czorsztynie oraz kościoła św. Michała Archanioła w Dębnie.

Foto: Tomasz Warszewski / Shutterstock
Foto: Henryk Sadura / Shutterstock
Foto: Henryk Sadura / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »