Fly4free.pl

Zgarnijcie 270 PLN bonusu za założenie konta w banku

270 PLN
pieniadze w sloiku
Foto: studioflara / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

BNP Paribas rusza z kolejną świetną promocją! W tej akcji możecie otrzymać 250 PLN za aktywne korzystanie z konta i 20 PLN na zakupy w Costa Coffee.

Wystarczy, że otworzycie darmowe konto osobiste i spełnicie kilka prostych warunków, a wasz bonus znajdzie się w portfelu. To dobra okazja, aby zgarnąć niezłą kasę – dlatego regularnie publikujemy takie promocje dla was na naszych łamach.

Zgarnijcie swoją premię do 270 PLN >>

Pamiętajcie, że akcja od BNP Paribas jest skierowana do nowych klientów banku, a więc z udziału wykluczone są osoby posiadające w okresie ostatnich 12-miesięcy rachunek bankowy w BNP Paribas.

Spełniacie powyższe warunki? Świetnie! Wasza premia w wysokości 270 PLN jest na wyciągnięcie ręki!

Jakie są warunki do zdobycia nagrody?

W celu zdobycia bonusu po pierwsze musicie:

Nie czekajcie z rejestracją! Promocja została ograniczona do puli 3000 wniosków. Podpisanie umowy odbędzie się za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera banku, bez wychodzenia z domu. Na dokonanie tego kroku oraz aktywację karty będziecie mieli czas do 14 sierpnia 2020 r..

Voucher podarunkowy do wykorzystania w kawiarniach Costa Coffee o wartości 20 PLN otrzymacie już za samo otwarcie konta osobistego i nadanie PINu do karty.

Natomiast premia w wysokości 250 PLN podzielona została na 2 części. Aby otrzymać pierwsze 100 PLN wystarczy w sierpniu:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 PLN;
  • otrzymać wpływy na łączną kwotę min. 1000 PLN.

Kolejne 150 PLN otrzymacie po spełnieniu tych samych warunków w każdym z miesięcy wrzesień – październik.

Zarejestrujcie się do promocji i zdobądźcie bonus 270 PLN >>

Czas odebrać nagrody! Pierwsze 100 PLN otrzymacie we wrześniu, natomiast drugie 150 PLN w listopadzie.

Jakie są koszty uczestnictwa w programie? Prowadzenie konta osobistego jest darmowe, natomiast za posiadanie karty zapłacicie 6 PLN/mies.

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji >>

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »