Fly4free.pl

Zbiór wiosennych lotów od 87 PLN. Szwecja, Norwegia, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Albania i Włochy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 87 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx/shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj już dziś swoją wiosenną podróż! Przygotowałem dla ciebie zestawienie biletów w dobrych cenach. Odkryj malowniczą Sycylię, odwiedź ciekawą Dalmację lub wybierz się na city break do jednego z europejskich miast.

W podróż polecam ci wybrać się w okresie między marcem a kwietniem. W zależności od wybranej opcji możesz polecieć z jednego z 4 miast w Polsce.

Na wycieczkę polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air i Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Najtańsze bilety kupisz już za 87 PLN.

Termin podróży: marzec-kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air i Ryanair
Bagaż: podręczny 

Hotel od 240 PLN/noc/2 osoby

W Katanii wybrałem dla ciebie 4* hotel Four Points by Sheraton. Na miejscu znajdziesz basen i strefę relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Splicie postaw na pensjonat Rooms Tomic, który zlokalizowany jest blisko centrum miasta. Na miejscu znajdziesz przytulnie urządzone pokoje.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 213 PLN/pobyt

W trakcie wyjazdu chcesz być niezależny? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Chorwacji i ruszaj na eksplorację Dalmacji.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jestem pod wrażeniem, zaczynacie dorównywać paskom telewizji minionej.  "Zbiór wiosennych lotów od 87 PLN" To jest w porządku wg Was? Proponuję następny tytuł: "Loty do USA od 49$" i jako pierwszy przykład podać lot z Ottawy do Chicago w tej cenie a później już można wysypać cennik lotów z Polski...
Marek Ogarek, 13 stycznia 2024, 15:01 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »