Fly4free.pl

Zbiór wakacyjnych noclegów w Karkonoszach od 142 PLN/pokój

Foto: piotrbb/shutterstock
od
142 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.07.2022 - 31.07.2022
Macie ochotę na wycieczkę w góry latem? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w pobliżu Karkonoszy. Przejdźcie się Głównym Szlakiem Sudeckim i wejdźcie na słynną Śnieżkę!

Znalezione przeze mnie noclegi zlokalizowane są w pobliżu Karkonoskiego Parku Narodowego. Każdy obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości oraz będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania Karkonoszy. Możecie wybrać się do Karpacza, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby. Dostępne są noclegi w atrakcyjnych, wakacyjnych terminach wakacyjnych terminach oraz w dobrych cenach, które zaczynają się już od 142 PLN/noc.

Hotel od 142 PLN/pokój

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest apartament nad Muflonem. W sąsiedztwie znajduje się Karkonoski Park Narodowy oraz zbiornik wodny. Na miejscu skorzystacie z pokoju wyposażonego w prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Nieco więcej kosztować was będzie pobyt w pensjonacie Studio Zabobrze. Obiekt usytuowany jest w Jeleniej Górze, przez co będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania Karkonoszy. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartamenty EDK to nowoczesny obiekt zlokalizowany w centrum Jeleniej Góry. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z balkonem, komfortowym łóżkiem, TV, dostępem do darmowej sieci Wi-Fi oraz prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartament Dom Krawca to bardzo klimatyczny obiekt, który zlokalizowany jest w Sobieszowie. Na miejscu znajdziecie oryginalne wykończenie oraz pokoje z prywatnymi łazienkami. W okolicy mieści się również zamek Chojnik.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Szklarskiej Porębie wybrałam dla was noclegi w pensjonacie Willa Gwiazda. Z obiektu rozpościerają się piękne widoki na okoliczne góry. Na terenie ośrodka dostępne jest darmowe Wi-Fi oraz przestrzeń do grillowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Gościniec Poezja to świetnie oceniany pensjonat, który mieści się w Szklarskiej Porębie. Każdy pokój wyposażony jest w komfortowe łóżko, balkon, TV i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast 3* hotel Halny to najdroższy obiekt w zestawieniu. Zlokalizowany w Karpaczu będzie świetną bazą wypadową, na przykład do wejścia na Śnieżkę. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami »
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie miejsce parkingowe.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »