Fly4free.pl

Zbiór wakacyjnych lotów od 78 do 98 PLN (z Gdańska, Katowic i Warszawy)

Foto: Valentina Photo, Shutterstock
Poniżej przedstawiamy kilka propozycji lotów w tym gorącym sezonie (lipiec - sierpień). Za loty w dwie strony zapłacicie mniej niż "stówkę".

Lwów to jedno z najtańszych miast na city break. Ceny hoteli i wyżywienia są naprawdę atrakcyjne. Warto więc skorzystać i zobaczyć chociażby wpisane na listę dziedzictwa narodowego UNESCO historyczne centrum tego miasta. Polecamy również odwiedzić Rynek wraz z klasycystycznym, postawionym na początku XIX w. Ratuszem, Kopiec Unii Lubelskiej, Arsenał, Basztę Prochową i Teatr Miejski. Na uwagę zasługują także Katedra Łacińska, XIV-wieczna Katedra Ormiańska oraz Sobór św. Jura.

Foto: RossHelen, Shutterstock

Alesund, norweskie miasto leżące na zachodnim wybrzeżu tego skandynawskiego państwa. W sąsiedztwie znajduje się kilka fiordów m.in: Grytefjorden, Ellingsøyfjorden czy Sulafjorden. Wspaniałą panoramę (tę z tytułowego zdjęcia) podziwiać możecie z Fjellstua Utsiktspunkt. Podczas pobytu wypożyczcie samochód i udajcie się do oddalonej o około 59 km miejscowości Åndalsnes, w celu podziwiania panoramy z punktu widokowego Rampestreken. Warto!

alesund punkt widokowy

Foto: Mostovyi Sergii Igorevich, shutterstock

LOTY

Warszawa – Wilno – Warszawa za 78 PLN

Rezerwacja lotów z warszawy do wilna

Gdańsk – Wilno – Gdańsk za 78 PLN

Rezerwacja lotów z gdańska do wilna

Warszawa – Bratysława – Warszawa za 78 PLN

rezerwacja lotów z warszawy do bratysławy

Gdańsk – Sztokholm – Gdańsk za 78 PLN

rezerwacja lotów z gdańska do oslo

Katowice – Lwów – Katowice za 88 PLN

rezerwacja lotów z katowic do lwowa

Gdańsk – Alesund – Gdańsk za 88 PLN

rezerwacja lotów z gdańska do alesund

Katowice – Charków – Katowice za 88 PLN


rezerwacja lotów z katowic do charkowa

Gdańsk – Billund – Gdańsk za 98 PLN

rezerwacja lotów z gdańska do billund

Najtańsze bilety lotnicze dostępne są dla osób posiadających WDC (Wizz Discount Club) oraz podróżujących z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

NOCLEGI

W litewskiej stolicy proponuję Wam zatrzymać się w 3* Green Vilnius Hotel, gdzie za pobyt zapłacicie 164 PLN/pokój za noc. Wszystkie pokoje w hotelu Green Vilnius odznaczają się eleganckim wystrojem, który podkreślają jasne ściany i podłogi wyłożone wykładziną. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z prysznicem oraz biurko.

Przykładowa rezerwacja:

green hotel vilnius

Natomiast w stolicy Słowacji polecam pobyt w Ibis Bratislava Centrum gdzie za pokój dla dwóch osób zapłacicie 206 PLN/noc. Hotel ma znakomitą lokalizację, w pobliżu zamku, a zarazem jest oddalony o 5 minut spaceru od starówki. Pokoje są wyposażone w klimatyzację, TV-Sat i bezpłatne wi-fi.

Przykładowa rezerwacja:

ibis bratislava

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »