Fly4free.pl

Zbiór okołoweekendowych lotów z Warszawy od 138 PLN. Węgry, Cypr, Hiszpania, Dania, Gruzja i Albania

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
od 138 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: TTstudio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli musisz oszczędzać dni urlopowe, skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia biletów i wybierz się na okołoweekendową wycieczkę ze stołecznego lotniska. Tym razem będziesz miał okazję odwiedzić słoneczny Cypr, zobaczyć Hiszpanię czy skosztować pysznej kuchni w Gruzji.

W podróż proponuję ci udać się w okresie między styczniem a marcem. Wszystkie przygotowane bilety to propozycje lotów z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie lub z lotniska Warszawa-Modlin.

Do Gruzji, Danii, Albanii, Hiszpanii oraz na Cypr i Węgry polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair lub Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Najtańsze bilety kupisz już za 138 PLN.

Termin podróży: styczeń-marzec
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air
Bagaż: podręczny 

Hotel od 315 PLN/noc/2 osoby

Na Cyprze postaw na 4* hotel Theo Sunset Bay, który zlokalizowany jest w pobliżu wybrzeża. Na miejscu znajdziesz basen i strefę relaksu, a w cenę pobytu wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie wybrałem dla ciebie 4* hotel Best Aranea. Obiekt mieści się w pobliżu centrum miasta i jest pozytywnie oceniany przez dotychczasowych gości.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 412 PLN/pobyt

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Gruzji jest wynajęcie samochodu. Polecam to zrobić już na lotnisku w Kutaisi.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »