Fly4free.pl

Jesienny wypoczynek po królewsku: zbiór noclegów w hotelach w zamkach w Polsce z wliczonymi śniadaniami od 204 PLN/pokój

Foto: booking.com
od
204 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.09.2021 - 31.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zróbcie niespodziankę swojej księżniczce (lub królewiczowi) i zaplanujcie romantyczny wypad do hotelu w jednym z zamków w Polsce. Położenie pośród zielonego ogrodu, zakwaterowanie w dawnej barokowej rezydencji, a może w zamczysku, w którym według legend straszy? Wybierzcie sami!

Tym razem przygotowałem dla was zbiór wyjątkowych propozycji: jeszcze we wrześniu lub w październiku wybierzcie się do jednego z zabytkowych zamków rozsianych na terenie naszego kraju i spędźcie tam niezapomniany krótki urlop. Wszystkie hotele cieszą się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości oraz oferują śniadania wliczone w cenę noclegów – zatem nie zastanawiajcie się dwa razy i zacznijcie planować swą podróż!

Hotelod 204 PLN/pokój

Na początek propozycja zakwaterowania na Dolnym Śląsku. Pobyt w Zamku Czocha będzie prawdziwą podróżą w czasie. Ta XIII-wieczna warownia położona jest na szczycie wzgórza, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro Leśniańskie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może pobyt w dawnej rezydencji Zygmunta Augusta, czyli Zamku w Tykocinie? To prawdziwe miejsce z duszą: jego historia zaczęła się ponad 500 lat temu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przenosimy się na północ, do woj. warmińsko-mazurskiego, gdzie rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Zamek Reszel. Wszystkie pokoje w hotelu zostały urządzone w klasycznym, eleganckim stylu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

3* hotel Zamek w Krasiczynie znajduje się na terenie malowniczego, renesansowo-manierystycznego kompleksu, którego historia sięga XVI wieku. Otoczony wodą i zielonym parkiem, idealnie będzie nadawał się na spokojny wypoczynek z dala od zgiełku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Moszna Zamek to jeden z najpiękniejszych tego typu obiektów w Polsce. Wyposażony w 99 wież oraz aż 365 pomieszczeń, spośród których większość udostępniona została do zwiedzania, malownicze otoczenie kompleksu pałacowego, wspaniały ogród oraz staw – nic dziwnego, że robi on ogromne wrażenie na odwiedzających!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli macie ochotę na wypoczynek w iście królewskim klimacie, zdecydujcie się na 4* hotel Zamek na Skale. Tamtejsze komnaty pamiętają wciąż władców wypoczywających tam przed wiekami, a wypoczynek umili wam czas w zielonym ogrodzie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na koniec propozycja zakwaterowania pośród malowniczych Zielonych Płuc Śląska. 3* hotel Zamek Lubliniec to prawdziwa perła Śląska Białego: niegdyś warowna twierdza, o której wzmiankują już XIV-wieczne kroniki, dziś stanowi przepiękny teren rekreacyjny, położony w otoczeniu malowniczego parku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: booking.com
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

W okolicy Zamku w Mosznej polecam także odwiedzić pobliskie Opole, które nazywane jest Stolicą Polskiej Piosenki – w mieście odbywa się słynny festiwal. Musicie zobaczyć Muzeum Polskiej Piosenki oraz amfiteatr, w którym występują gwiazdy. Nie możecie również pominąć starego miasta, którego znakiem rozpoznawczym są klimatyczne kamienice.

Wycieczka do Przemyśla może być miłą odmianą dla sielanki w Krasiczynie. Spacer ulicami starego miasta, Zamek Kazimierzowski, Twierdza Przemyśl czy też katedra – oto miejsca, o które warto zahaczyć w czasie spaceru po mieście. Interesujecie się sztuką i kulturą? Proponują pokusić się o nieco dalszą wycieczkę. W Sanoku, na terenie Zamku Królewskiego znajduje się największa na świecie kolekcja dzieł jednego z najbardziej charakterystycznych artystów XX wieku – Zdzisława Beksińskiego.

Zamek Czocha położony jest w malowniczej miejscowości Leśna, a jego okolica oferuje mnóstwo atrakcji. Liczne szlaki turystyczne i trasy rowerowe pozwolą wam na odkrywanie pięknej przyrody i zabytków, a jeżeli lubicie wypoczynek nad wodą – wybierzcie się po jeziorze Leśniańskim.

Przydatne informacje
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.

  • W pobliżu każdego zamku czeka na was parking.

  • Chcielibyście przyjechać z pupilem? Nie zawsze jest to możliwe, dlatego warto wcześniej skontaktować się z konkretnym hotelem.

  • Dla najmłodszych przygotowano możliwości dostawek.

  • Wybierając się do zamku w Krasiczynie warto również odwiedzić pobliski Przemyśl. Tutaj znajdziecie listę najważniejszych atrakcji.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »