Fly4free.pl

Zbiór noclegów w piwnych hotelach od 140 PLN/pokój. Tylko dla pełnoletnich!

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
140 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
23.10.2020 - 26.10.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Po całodziennym zwiedzaniu zrelaksujcie się w hotelowym zaciszu, delektując się „złotym trunkiem” z pianą, oczywiście na dwa palce. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na północ lub południe Polski i zatrzymacie się w jednym z kilku lokalnych browarów.

W przygotowanym przeze mnie zbiorze znajdziecie oferty noclegów w hotelach dysponujących własnym browarem. Dostępnych jest kilka dat w październiku – więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Za pobyt w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek) zapłacicie od 70 PLN/osoba/noc (140 PLN/2 osoby/pokój).

Hotelod 140 PLN/2 osoby/noc

Zatrzymując się w 3* hotelu Browar Lwów, będziecie mieli okazję skosztować niepasteryzowanych oraz niefiltrowanych piw, które warzone są na miejscu przy użyciu naturalnych składników. Na stare miasto w Lublinie dotrzecie z hotelu w ok. 15 minut spacerem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast Pensjonat Stary Browar mieści się w budynku po jednym z najstarszych polskich browarów. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania, w ramach powitania otrzymacie kufel warzonego na miejscu piwa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Następny na liście jest 3* Browar CzenstochoviA Hotel&Spa, który znajduje się w samym centrum Częstochowy. Na miejscu poza komfortowo urządzonymi pokojami, będziecie mieli okazję spróbować lokalnych „złotych trunków”, a za dodatkową opłatą skorzystać możecie z Piwnego Spa!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Planujcie wybrać się nad Morze Bałtyckie? W takim razie zatrzymajcie się w Craft Beer Central Hotel, który od Ratusza Starego Miasta w Gdańsku oddalony jest o jedyne 200 metrów. Na terenie hotelu działa i funkcjonuje Browar Restauracyjny PG-4. Jeżeli tylko zapragniecie, będziecie mogli spróbować jednego z kilku rodzajów tutejszych wyrobów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na poczet 3* hotelu Browar Kościerzyna, zaadaptowany został na budynek browaru, w którym znajdują się teraz pokoje oraz apartamenty typu studio. We wszystkich jest łazienka z prysznicem. W osobnej części budynku funkcjonuje Browar Kościerzyna, który wytwarza kilka gatunków i rodzajów „złotego trunku”.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Browar Wiatr znajduje się w Uniejowie, w odległości ok. 3 km od kompleksu termalno-basenowego Termy Uniejów. W hotelowym browarze będziecie mieli okazję skosztować tradycje piwa, takie jak lager, pils, pszeniczne i ciemne.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: booking.com
Foto: booking.com

Co warto zobaczyć w Gdańsku i okolicy?

W Gdańsku obowiązkowym punktem na waszym planie zwiedzania powinno być stare miasto. Nie możecie ominąć słynnej fontanny Neptuna, następnie warto przejść się Drogą Królewską (ulicą Długą i Długim Targiem).

Co jeszcze? Wybierzcie się do Europejskiego Centrum Solidarności. Muzeum jest rewelacyjne, a historia powstania Solidarności przedstawiona jest w formie interaktywnej. Za wstęp zapłacicie 25 PLN – polecam. Nie zapomnijcie także o wizycie na Westerplatte oraz nowopowstałym Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.

Dalej wam mało? W takim razie ruszcie na zwiedzanie Trójmiasta. Na pierwszy rzut odwiedźcie Sopot, gdzie musicie wybrać się na najdłuższe w Europie molo. Rekomenduję także wizytę na szczycie latarni morskiej, skąd rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże i całe miasto, a za bilety zapłacicie 6 PLN (bilet normalny) i 4 PLN (ulgowy).

Po Sopocie czas na Gdynię, której najbardziej charakterystycznym miejscem jest Skwer Kościuszki. Zapewne większość z was nie wyobraża sobie wizyty w mieście bez przechadzki nadmorskim deptakiem pełnym restauracji, kafejek i straganów. Najmłodsi z kolei zachwycą się Akwarium Gdyńskim z rzadkimi okazami ryb, płazów i gadów z całego świata. W tutejszym porcie cumuje także słynny Dar Młodzieży – żaglowiec, który z bliska robi ogromne wrażenie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »