Fly4free.pl

Wakacyjny city break w Polsce: zbiór noclegów w mniejszych miastach od 179 PLN/pokój

Zamek w Malborku
Foto: konradkerker / shutterstock
od
179 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.07.2022 - 14.08.2022
Macie ochotę na krótką weekendową wycieczkę? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w mniejszych polskich miastach, w których będziecie mogli odpocząć od zgiełku i tłumów.

Wszystkie wybrane przeze mnie obiekty zlokalizowane są w mniejszych miejscowościach, które pozwolą wam się wyciszyć. Do tego dostępne są w terminie wakacyjnych weekendów (sobota-niedziela) oraz w dobrych cenach. Możecie udać się m.in.: do Kotliny Kłodzkiej, na Mazury lub na przykład do Gniezna.

Hotel od 179 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym obiektem w zestawieniu jest 3* hotel Nest, który mieści się w Gnieźnie. Obiekt oferuje swoim gościom restaurację, bar oraz kręgielnię. Do tego skorzystacie z darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kotlinie Kłodzkiej proponuję wam pobyt w 3* hotelu Korona, który usytuowany jest obok Twierdzy Kłodzko. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Do tego otrzymacie darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Wieliczce polecam wam zakwaterowanie w świetnie ocenianym 4* hotelu Lenart. Do waszej dyspozycji zostanie oddana restauracja, strefa spa oraz pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kazimierz Dolny położony jest w bardzo malowniczej okolicy. Na swój pobyt wybierzcie 3* Willę Agnieszka, która oferuje m.in. bezpłatny parking, komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami oraz darmowe Wi-Fi dostępne na terenie całego obiektu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Malborku wybrałem dla was noclegi w hotelu Premium – Bed & Breakfast. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie słynnego zamku krzyżackiego. Na miejscu skorzystacie również z bezpłatnego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

3* Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town jest zlokalizowany w pobliżu centrum miasta. Zatrzymacie się tam w przytulnych pokojach, które posiadają komfortowe łóżka i prywatne łazienki. W cenę wliczono pyszne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Zamościu rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Morando. Obiekt mieści się w samym centrum starego miasta. Na miejscu skorzystacie z restauracji i darmowego Wi-Fi. Otrzymacie też śniadanie wliczone w cenę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • Istnieje możliwość przyjazdu z pupilem, warto jednak wcześniej skontaktować się z konkretnym hotelem.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »