Fly4free.pl

Weekend w Polsce: zbiór noclegów w Górach Sowich od 231 PLN/pokój

Foto: Martin Minarik / Shutterstock
od
231 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.01.2023 - 26.02.2023
Chciałbyś wybrać się na weekendową wycieczkę poza miasto? Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w okolicy Gór Sowich. Odkryj Sudety Środkowe na własną rękę i zobacz malownicze widoki.

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi opiniami dotychczasowych gości i dostępne są w atrakcyjnych, weekendowych terminach w trakcie ferii zimowych. Wszędzie możesz spodziewać się świetnych warunków i komfortowej atmosfery. Ceny zaczynają się już od 231 PLN/noc.

Hotel od 231 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest Nowoczesny Apartament w Dzierżoniowie. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Nieco droższe będzie zakwaterowanie w Apartamencie Sowiogórskim. Do twojej dyspozycji zostanie oddany przestronny pokój z TV, wygodnym łóżkiem i prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W miejscowości Jedlina-Zdrój dobrym wyborem będzie 3* hotel Jedlinka. Na miejscu znajdziesz klimatycznie urządzony pokój z dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Bielawie polecam zakwaterowanie w apartamencie W4 Deluxe. Obiekt znajduje się przy Parku Krajobrazowym Gór Sowich. Na miejscu skorzystasz z całego mieszania (kuchnia, łazienka, sypialnia) oraz darmowego WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Pałac Jugowice Luxury to 4* hotel, w którym znajdziesz przytulne pokoje i strefę spa. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten kompleks.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Gościniec Nowa Wioska to przytulny pensjonat znajdujący się w Dziećmorowicach, niedaleko Wałbrzycha. W cenę noclegu wliczono pyszne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Pieszycach polecam noclegi w 3* hotelu Sowia Dolina. Obiekt zlokalizowany jest pośrodku Parku Krajobrazowego Gór Sowich. Na miejscu skorzystasz z restauracji oraz sauny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »