Fly4free.pl

Czerwcowy długi weekend: zbiór noclegów w całej Polsce już od 244 PLN/pokój

Foto: ysue / Shutterstock
od
244 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.06.2022 - 19.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie Boże Ciało i wybierzcie się na okołoweekendową wycieczkę po Polsce. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w kraju i wybierzcie hotel odpowiedni dla siebie!

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości. W zależności od waszego wyboru, zatrzymacie się w GdańskuWarszawieWrocławiuOlsztynieKrakowieKrośnie lub Zakopanem. Wszędzie możecie spodziewać się świetnych warunków i profesjonalnej obsługi. Obiekty są dostępne w terminie obejmującym długi weekend czerwcowy. Podane poniżej kwoty są cenami dla dwóch osób za noc.

Hotel od 244 PLN/noc/2 osoby

W Bieszczadach zatrzymajcie się w 4* hotelu Krosno-Nafta. To świetnie oceniany obiekt zlokalizowany w centrum Krosna. Na miejscu skorzystacie ze strefy spa i siłowni. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wolicie Kraków? W takim razie polecam wam zakwaterowanie w 5* Dworze Kościuszko. Obiekt zlokalizowany jest na obrzeżach miasta i charakteryzuje się oryginalnym klimatem. Otrzymacie darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Zakopanem postawcie na 4* hotel Krupówki 17 Resort&Spa, który znajduje się w samym centrum miasta. Pokoje wyróżniają się nowoczesnym wykończeniem i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Radisson Blu to 5* hotel usytuowany w centrum Wrocławia. Do waszej dyspozycji zostanie oddana m.in.: strefa spa, siłownia i restauracja.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Warszawie proponuję wam pobyt w 4* hotelu Indigo, który mieści się w dzielnicy Śródmieście. Będziecie mogli skorzystać z siłowni, restauracji i darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Radisson Hotel & Suites w Gdańsku jest świetnie ocenianym 4* obiektem zlokalizowanym w samym centrum miasta. Na miejscu skorzystacie ze strefy spa, basenu wewnętrznego oraz darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Mazurach rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Przystań. Obiekt charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem, pięknym położeniem oraz świetnymi ocenami dotychczasowych gości. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie parking.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »