Fly4free.pl

Dzień Dziecka w Polsce: zbiór noclegów przy atrakcjach dla najmłodszych od 185 PLN/pokój

Foto: parkofpoland.com
od
185 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.06.2022 - 02.06.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Najważniejsze święto dla wszystkich dzieci już za pasem! Z tej okazji przygotowałem dla was zestawienie noclegów przy parkach rozrywki, aquaparkach i innych atrakcjach w Polsce.

Poniższy zbiór obejmuje obiekty, które zlokalizowane są w pobliżu różnego rodzaju atrakcji. Możecie wybrać się na przykład do Energylandii, Orientarium czy aquaparku Suntago. Każdy z obiektów posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Hotel od 185 PLN/noc/2 osoby

W Łodzi proponuję wam noclegi w klimatycznym Pałacyk Deja Vu Residence. To stylowy obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu nowo otwartego Orientarium.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W okolicy Term Uniejów wybrałem dla was zakwaterowanie w Gościńcu Nad Wartą. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. Będziecie mogli skorzystać z jacuzzi i strefy spa. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jesteście ze Śląska? W takim razie wybierzcie się do Wesołego Miasteczka Legendia. W pobliżu proponuję wam noclegi w 4* hotelu Diament Arsenal Palace. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu wewnętrznego oraz strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przy parku rozrywki Energylandia polecam wam pobyt w apartamencie Aquila. Obiekt jest świetnie oceniany przez dotychczasowych gości. Do tego oferuje klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Warszawie rekomenduję wam pobyt w 3* hotelu Metropol, który usytuowany jest w samym centrum miasta. W pobliżu znajdziecie liczne muzea i Centrum Nauk Kopernika. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel&resort Bajka jest 3* obiektem, który położony jest w okolicy Jura Parku Krasiejów. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w okolicy parku wodnego Suntago wybrałem wam noclegi w 3* hotelu Artis Loft. To świetnie oceniany obiekt, w którym znajdziecie pokoje z dostępem do Wi-Fi i z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
  • Niektóre obiekty akceptują zwierzęta domowe, warto jednak w tej sprawie wcześniej skontaktować się z konkretnym hotelem.
  • Dla najmłodszych przygotowano możliwość dostawek.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »