Fly4free.pl

Urlop w Trójmieście: zbiór noclegów nad morzem od 190 PLN/pokój

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Subodh Agnihotr / Shutterstock
od
190 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.10.2023 - 29.10.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swój kolejny wyjazd nad polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego i odwiedź Trójmiasto. Przygotowałem dla ciebie zestawienie noclegów na każdą kieszeń. Odkryj Gdańsk, zobacz Sopot i udaj się do Gdyni.

Poniżej dostępne są wybrane przeze mnie propozycje zakwaterowania w Gdańsku, Gdyni oraz w Sopocie. Znajdziesz tutaj noclegi w apartamentach bądź hotelach, w weekendowych terminach. Wszystkie obiekty mogą poszczycić się świetnymi opiniami dotychczasowych gości.

Hotel od 190 PLN/pokój

Najtańszym obiektem w przygotowanym przeze mnie zestawieniu jest 3* Villa Magna. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele droższe będzie zakwaterowanie w 3* Kamienicy Morskiej zlokalizowanej w Gdyni. Na miejscu znajdziesz pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

4* hotel Arkon Park Business & Sport w Sopocie to idealny wybór dla osób, które szukają komfortowego zakwaterowania w spokojnej okolicy.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Courtyard Gdynia Waterfront to znakomity 4* hotel znajdujący się bezpośrednio przy porcie jachtowym w Gdyni. Na terenie obiektu dostępna jest restauracja, strefa spa oraz siłownia.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Novotel Gdańsk Marina to nowocześnie urządzony 4* hotel znajdujący się w sercu miasta. Na miejscu skorzystasz z pokoju z prywatną łazienką oraz WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Warto rozważyć pobyt w 4* hotelu Sopot. Kompleks znajduje się w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziesz strefę spa i basen.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Najdroższym obiektem w przygotowanym przeze mnie zestawieniu jest 4* hotel Radisson w Gdańsku. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i basen ze strefą relaksu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »