Fly4free.pl

Wiosna nad Bałtykiem: zbiór noclegów nad morzem od 167 PLN/pokój

Morze Bałtyckie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: LaMiaFotografia / Shutterstock
od
167 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.04.2022 - 01.05.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie ochotę na wypoczynek nad polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia obiektów zlokalizowanych w najciekawszych miastach nad Bałtykiem.

Wszystkie poniższe obiekty usytuowane są nad Morzem Bałtyckim i mają bardzo dobre opinie dotychczasowych gości. Do wyboru macie wiele weekendowych terminów od kwietnia do maja. Będziecie mogli zatrzymać się w Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Jastrzębiej Górze, Kołobrzegu i na Helu. Ceny rozpoczynają się już od 167 PLN/pokój.

Hotel od 167 PLN/noc/2 osoby

W Gdyni rekomenduję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Kamienica Morska. Obiekt zlokalizowany jest na obrzeżach miasta w spokojniej dzielnicy, więc będzie idealnym wyborem, by uciec przed zgiełkiem miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Jastrzębiej Górze zatrzymajcie się w hotelu Europa. Na miejscu znajdziecie pokoje z prywatnymi łazienkami. Od plaży dzielić was będzie kilkanaście minut spaceru. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Półwyspie Helskim polecam wam pobyt w 4* hotelu Hel. W obiekcie znajdziecie komfortowy pokój z wygodnym łóżkiem, balkonem i prywatną łazienką. Do waszej dyspozycji będzie również basen i strefa spa. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Gdańsku proponuję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Scandic, który usytuowany jest w centrum miasta. Będziecie tam mogli skorzystać z siłowni i restauracji. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kołobrzegu wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu New Skanpol. Obiekt może pochwalić się świetną lokalizacją – od plaży i centrum miasta dzielić was będzie kilkanaście minut spaceru. Ośrodek posiada basen wewnętrzny i strefę spa. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Radisson Hotel & Suites to rewelacyjnie oceniany obiekt zlokalizowany w centrum Gdańska, który może pochwalić się eleganckim wykończeniem i licznymi udogodnieniami. Do najważniejszych należą: restauracja, basen, siłownia i strefa spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Potrzebujecie luksusu? W takim razie wybierzcie się do Sopotu, gdzie zatrzymacie się w 5* hotelu Sheraton. To wyjątkowo komfortowy obiekt, który może pochwalić się świetną lokalizacją, bogatym wykończeniem i prywatną plażą. Skorzystacie również z basenu i strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »