Fly4free.pl

Zbiór weekendowych (sobota-niedziela) noclegów na Mazurach już od 160 PLN/pokój

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ysuel / Shutterstock
od
160 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.09.2023 - 29.10.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznij od codziennych obowiązków na łonie natury. W terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierz się do jednego najpiękniejszych zakątków Polski, czyli Krainy Tysiąca Jezior.

Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia i udaj się w malownicze okolice mazurskich lasów oraz akwenów wodnych. Poniżej znajdziesz zbiór świetnie ocenianych noclegów. Poszczególne miejsca różnią się od siebie lokalizacją, ceną i standardem. Oznacza to, że każdy łatwo znajdzie coś dla siebie.

Hotel od 160 PLN/2 osoby/noc

Na początek propozycja niedrogiego zakwaterowania nad jeziorem. Dwór Klewiny to klimatyczny obiekt wypoczynkowy zlokalizowany wewnątrz odnowionej posiadłości.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Stara Kuźnia Mazurska mieści się w budynku dawnej kuźni z XVIII wieku, nad jeziorem Święcajty w Węgorzewie. Na miejscu działa restauracja serwująca lokalne przysmaki.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Agroturystyka Szerokopas znajduje się w Nidzicy. Obiekt oferuje zielony ogród oraz widoki na staw.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Czas na propozycję z Barczewa, gdzie czeka Hotelik pod różą. Dla gości przygotowano pokoje wyposażone w aneks kuchenny oraz altankę ogrodową.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Zacisze Mazury to komfortowy pensjonat znajdujący się w Kętrzynie. Na miejscu będzie okazja odwiedzić restaurację serwującą regionalne specjały oraz wypożyczyć rowery.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Pensjonat Magnolia położony jest w miejscowości Kruklanki. Poza zakwaterowaniem w komfortowo urządzonych pokojach, będziesz mógł zrelaksować się w zielonym ogrodzie oraz skorzystać z grilla.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Na koniec propozycja z wyższej półki. 5* Hotel Mikołajki to luksusowy obiekt wypoczynkowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »