Fly4free.pl

Zbiór noclegów wokół szczytów Korony Gór Polski od 120 PLN/pokój

Foto: Szymon Bartosz / Shutterstock
od
120 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.02.2022 - 31.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Znajdą się wśród was górscy trekkerzy? Dzisiaj przygotowałam zbiór noclegów blisko szczytów wchodzących w skład Korony Gór Polski. Zapraszam was na wycieczkę w okolicę Tarnicy, Łysicy, Babiej Góry, Ślęży, Biskupiej Kopy oraz Wysokiej i Skrzycznego.

Wszystkie wybrane przeze mnie obiekty oferuję bardzo dobrą lokalizację, dostępne są w atrakcyjnych, zimowo-wiosennych terminach oraz oczywiście w niskich cenach. Zdecydujcie sami, które szczyty Korony Gór Polski zdobędziecie tym razem: Tarnicę, Łysicę, Wysoką, Ślężę, a może Skrzyczne, Babią Górę lub Biskupią Kopę?

Hotel od 120 PLN/2 osoby/pokój

Zacznijmy od bardziej wymagającej góry – czas zdobyć Diablaka! Willa Babia Góra to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej wędrówki. Na terenie całego obiektu działa bezpłatne Wi-Fi, a dla gości udostępniono parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A gdyby tak… rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? Podczas zdobywania Tarnicy zatrzymajcie się w Ustrzykach Górnych, a dokładniej w obiekcie Połoninka. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje z widokiem na góry i las.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jesteście z okolicy Wrocławia? Na weekend z paczką znajomych polecam wam zdobyć Ślężę i zatrzymać się w 3* hotelu Sobotel & Spa. W cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się na Skrzyczne? Pensjonat & Restauracja Lustrzany Zakątek znajduje się w Szczyrku, skąd łatwo będzie wyruszyć wam na szczyt. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Nigdy wcześniej nie byliście w Górach Opawskich? Na swój pobyt wybierzcie obiekt Biała Akacja Resort & Business, który cieszy się świetnymi opiniami wśród dotychczasowych gości. W cenę pobytu wliczono darmowy parking oraz Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ośrodek Turystyczno-Wypoczynkowy Jodłowy Dwór to obiekt położony w Górach Świętokrzyskich. Jeżeli planujecie zdobyć Łysicę, to warto zatrzymać się w tym miejscu. W cenę pobytu wliczono smaczne śniadania, a dla gości udostępniono bezpłatny parking.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Waszym celem jest Wysoka? Po wyczerpującej wspinaczce postawcie na chwilę wypoczynku w 4* hotelu Szczawnica Park Resort & Spa. Dla gości udostępniono komfortowe pokoje, strefę spa oraz smaczne śniadania wliczone w cenę pobytu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Korona Gór Polski ustanowiona została w 1997 roku i obejmuje łącznie 28 szczytów wszystkich pasm górskich w Polsce. Aby zostać ich zdobywcą, należy wejść na wszystkie szczyty i udokumentować to w specjalnej książeczce, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Tym razem przygotowałam dla was zestawienie noclegów w okolicy siedmiu gór z listy: Tarnicy, Łysicy, Ślęży, Skrzycznego, Babiej Góry, Biskupiej Kopy oraz Wysokiej. Sami zdecydujcie, który szczyt zdobędziecie tym razem… lub od którego rozpoczniecie swoją przygodę.

Planujecie wycieczkę w Bieszczady? Oprócz zdobycia Tarnicy wybierzcie się na długi spacer tamtejszymi połoninami.  Najpopularniejsza z nich to oczywiście Wetlińska, ale warto odwiedzić też: Bukowe Berdo oraz Szeroki Wierch i Halicz.

Przydatne informacje
  • Więcej na temat Korony Gór Polski przeczytacie tutaj.
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • Istnieje możliwość przyjazdu z pupilem, warto jednak wcześniej skontaktować się z konkretnym hotelem.
  • Dla najmłodszych przygotowano możliwość dostawek.
  • W pobliżu każdego obiektu znajdziecie parking.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Więcej miejsc noclegowych w wakacje znajdziecie pod tym linkiem.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »