Fly4free.pl

Wracamy! Zbiór majowych noclegów (z weekendem) w dobrych hotelach od 184 PLN/noc – góry, morze i Mazury

Foto: booking.com
od
184 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
14.05.2021 - 30.05.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na tę chwilę czekali chyba wszyscy! Ponownie (od 8 maja) będziemy mogli spać w hotelach. Korzystając z okazji, przygotowałem dla was zbiór noclegów w dobrych obiektach, m.in. nad Morzem Bałtyckim, na Mazurach oraz w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego. To gdzie wybierzecie się w podróż?

Na krótką wycieczkę udać się będziecie mogli w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-sobota) pomiędzy 14 a 30 maja. Dostępnych jest wiele dat, więc nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem wam odpowiadającej. Natomiast tylko od was zależy, czy ten urlop spędzicie nad Morzem Bałtyckim (Gdańsk, Kołobrzeg), na Mazurach (Olsztyn, Pisz), w Karkonoszach (Karpacz, Szklarska Poręba) czy w Krynicy-Zdroju.

Hotelod 184 PLN/2 osoby/noc

Przygotowane przeze mnie zestawienie rozpoczynam ofertą zakwaterowania na Mazurach, w bardzo dobrym 3* hotelu Warmiński & Conference. Znajduje się on w odległości 500 metrów od centrum Olsztyna. Na miejscu zapewniony będziecie mieli bezpłatny dostęp do sieci WiFi, sali fitness oraz sauny fińskiej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Mazury zamieniamy na wybrzeże Morza Bałtyckiego, gdzie rekomenduję wam noclegi ze śniadaniami w 3* hotelu Solny Resort & Spa. Wybrany przeze mnie obiekt znajduje się w Kołobrzegu, a od tutejszej plaży oddalony jest o jedyne 750 metrów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Gdańsku rekomenduję wam pobyt w znakomitym 3* hotelu So Stay, który mieści się w spokojnej części miasta, w odległości 15 minut spacerem od Bramy Wyżynnej. Na miejscu zapewniony będziecie mieli bezpłatny dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ponownie zawitaliśmy na Mazury, ale tym razem mam dla was ofertę zakwaterowania w fantastycznym hotelu Joseph Conrad. Obiekt ten może poszczycić się znakomitą lokalizacją, gdyż położony jest nad brzegiem jeziora Roś. Na miejscu za dodatkową opłatą będziecie mogli wypożyczyć rower lub sprzęt do żeglowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Północ zamieniamy na południe, a pierwszą ofertą zakwaterowania w górach jest, znajdujący się w Szklarskiej Porębie obiekt Poduszka Villa Grace. W jego bliskim sąsiedztwie przebiega szlak turystyczny wiodący do Wodospadu Kamieńczyka oraz wielu tras rowerowych i biegowych. W cenie noclegu zapewniony będziecie mieli dostęp do nielimitowanych gorących napojów (herbaty oraz kawy) oraz do sieci WiFi i bezpłatnego parkingu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W sąsiednim Karpaczu rekomenduję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Karkonosze. Mieści się on w spokojnej części miasta, w odległości 800 metrów od wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ostatni wybrany przeze mnie hotel położony jest w Krynicy-Zdrój. Ten fantastyczny obiekt – 4* Krynica Conference & SPA usytuowany jest u podnóża Beskidu Sądeckiego. Na terenie całego obiektu korzystać będziecie mogli z dostępu do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Majowy weekend na południu Polski

Szklarska Poręba położona jest u bram Karkonoskiego Parku Narodowego. W jej okolicy znajdują się dwa wodospady, w tym najwyższy w polskich Sudetach – Wodospad Kamieńczyka, który spada kaskadami z 27 metrów do Wąwozu Kamieńczyka. Wodospad położony jest przy czerwonym szlaku (GSS) prowadzącym na Szrenicę. W trakcie pobytu postarajcie się wejść m.in. na Śnieżkę, która zaliczana jest do Korony Gór Polski. Po drodze na szczyt musicie odwiedzić tak urokliwe miejsca, jak słynne schronisko Samotnia, Strzechę Akademicką czy kompleks skalny Słonecznik.

Natomiast spędzając weekend w Krynicy-Zdrój obowiązkowo należy „zaliczyć” wznoszący się na ponad 1100 m n.p.m szczyt Jaworzyna. Możecie wejść na górę o własnych siłach, wybierając jeden z czterech szlaków (o różnym poziomie trudności) lub wjechać kolejką gondolową – za bilet góra/dół zapłacicie 30 PLN.

Co dalej? Oczywiście spacer w koronach drzew! Gdzie? Na szczycie Jaworzyny znajduje się drewniana wieża widokowa, która wznosi się na wysokość blisko 50 metrów. Aby dostać się na samą górę, będziecie musieli pokonać 1030 metrów specjalną ścieżką pomiędzy koronami drzew. Po drodze pięknych widoków będziecie mieli pod dostatek.

Foto: booking.com
Foto: booking.com
Foto: booking.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »