Fly4free.pl

Zbiór lotów Wizz Air od 263 PLN. Albania, Włochy, Węgry, Grecja i Cypr

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
263 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios-Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli nie jesteś członkiem Wizz Discount Club, sprawdź przygotowane przeze mnie zestawienie biletów i zaplanuj swoją kolejną podróż w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo będziesz miał szansę skorzystać z aktualnej okazji w Wizz Air i zakupić bagaż lub miejsca w samolocie za 41 PLN.

Poniżej znajdziesz najciekawsze propozycje europejskich lotów w okresie między lutym a marcem. Na wycieczkę polecisz linią Wizz Air, a najtańsze bilety możesz zarezerwować już za 263 PLN. W cenę wliczony jest bagaż podręczny.

Ważne! Dziś trwa akcja w Wizz Air, w ramach której możesz wykupić bagaż rejestrowany (do 20 kg), usługę Wizz Priority lub miejsce w samolocie za 41 PLN. Szczegóły tutaj.

Termin podróży: luty-marzec
Linia lotnicza: Wizz Air (bez WDC)
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)

Hotel od 339 PLN/noc/2 osoby

Na Sycylii rekomenduję 4* hotel Four Points by Sheraton. Do twojej dyspozycji będzie basen, strefa relaksu oraz pokój z dostępem do WiFi i klimatyzacją z funkcją ogrzewania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Cyprze wybierz 4* hotel Sun Hall. Z obiektu rozpościerają się malownicze krajobrazy na okolicę. W cenę pobytu wliczone są śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 218 PLN/pobyt

Chciałbyś zwiedzać niezależnie? W takim razie wynajmij samochód już na lotnisku w Larnace i eksploruj Cypr na własną rękę.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »