Fly4free.pl

Zbiór lotów Wizz Air (dla wszystkich) od 193 PLN. Albania, Włochy, Hiszpania, Grecja i Chorwacja

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
193 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Giardini-naxos / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzysz o podróży na południe Europy? To świetny moment, ponieważ przygotowałem dla Ciebie zestawienie przystępnych cenowo biletów lotniczych. Co więcej, tym razem nie musisz być członkiem Wizz Discount Club, ponieważ loty są dostępne dla wszystkich chętnych.

Poniżej znajdziesz wybrane przeze mnie propozycje europejskich lotów odbywających się w okresie między lutym a kwietniem. Na wycieczkę polecisz na pokładzie samolotu linii lotniczej Wizz Air, a najtańsze bilety możesz zarezerwować już za 193 PLN. Bez dodatkowych opłat możesz zabrać ze sobą sam bagaż podręczny.

Termin podróży: luty-kwiecień
Linia lotnicza: Wizz Air (bez WDC)
Bagaż: podręczny

Hotel od 339 PLN/noc/2 osoby

Na Sycylii rekomenduję 4* hotel Four Points by Sheraton. Goście mają do dyspozycji basen, strefę relaksu oraz pokoje z dostępem do WiFi i klimatyzacją z funkcją ogrzewania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Barcelonie wybierz noclegi w samym centrum miasta w 3* hotelu Casa Lit by Ona. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania stolicy Katalonii.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 473 PLN/pobyt

Chciałbyś zwiedzać niezależnie? W takim razie wynajmij samochód już na lotnisku w Katanii i eksploruj Sycylię na własną rękę.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »