Fly4free.pl

Zbiór lotów Ryanair na Cypr, Majorkę, Maltę, Sardynię oraz Sycylię z Polski od 163 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
163 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Torruzzlo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiesz na pomysł, aby w najbliższym czasie wybrać się na jedną ze śródziemnomorskich wysp? O tej porze roku możesz liczyć tam na dodatnie temperatury oraz słoneczną pogodę. Gdy dodasz do tego atrakcyjne ceny biletów lotniczych, otrzymasz gotowy przepis na idealną podróż.

Na Cypr (Pafos), Majorkę, Maltę, Sardynię (Cagliari) oraz Sycylię (Katania, Palermo) wybrać się możesz w grudniu lub styczniu z gdańskiego lotniska im. Lecha Wałęsy, z lotniska Katowice-Pyrzowice, z portu lotniczego Kraków-Balice, z lotniska Poznań-Ławica, ze stołecznego lotniska im. Fryderyka Chopina, z warszawskiego lotniska w Modlinie oraz z wrocławskiego portu lotniczego im. Mikołaja Kopernika.

Na każdej trasie polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz mały bagaż podręczny.

Termin podróży: grudzień – styczeń
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 172 PLN/2 osoby/noc

W Pafos proponuję ci noclegi w hotelu King’s, który znajduje się w odległości 700 metrów od plaży Lighthouse. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Tylko 2 PLN więcej zapłacisz za pobyt na Malcie w 4* hotelu Pergola & Spa z krytym basenem. Znajduje się w miejscowości Mellieha. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Adenau) dojedziesz autobusem X1 

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na Sycylii proponuję ci noclegi w 4* hotelu NH Palermo, który jest usytuowany nad brzegiem morza, tuż obok ogrodu botanicznego. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację z funkcją ogrzewania, telewizor LCD oraz lodówkę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jak to możliwe, że artykuł ledwie 4h jest na stronie, a po wejściu w którykolwiek z linków ceny są kilka razy wyższe niż te na screenach?
Sad Ripper, 1 grudnia 2023, 20:20 | odpowiedz
Z tego, co widzę bilety zalinkowane do skyscannera są dostępne, a ceny aktualne. Na kayaku nie pokazuje lotów - może to jakiś problem po stronie kayaka.
Szymon Kuś, 1 grudnia 2023, 20:45 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »