Fly4free.pl

Zbiór lotów na śródziemnomorskie wyspy od 269 PLN. Podróże z 3 polskich miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
269 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Cristian Mircea Balate / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeśli masz ochotę wybrać się na wycieczkę, gdzie możesz spodziewać się słonecznej pogody, postaw na śródziemnomorskie wyspy. Przygotowałam dla ciebie zestawienie lotów na Majorkę, Sycylię, Maltę, Cypr, Rodos i Korfu.

Na śródziemnomorskie wyspy wybrać się możesz w terminach obejmujących luty-kwiecień, z lotniska w Warszawie, Krakowie lub Katowicach.

Termin podróży: luty-kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair i Wizz Air
Bagaż: podręczny (40x20x25 cm – Ryanair, 40 x 30 x 20 cm – Wizz Air)

Hotel od 365 PLN/2 osoby/noc

Na Majorce rekomenduję ci noclegi w 4* hotelu Bq Augusta. Każdy pokój jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na Korfu postaw na noclegi w 4* hotelu Elea Beach. Na jego terenie mieści się basen, centrum fitness, oraz taras słoneczny. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 422 PLN/pobyt

Z wyjazdu na Maltę chcesz wyciągnąć jak najwięcej? W takim razie po przylocie na wyspę wypożycz samochód. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »