Północ wzywa! Zbiór lotów na Islandię z 5 miast od 303 PLN
Na Islandię wybierzesz się jesienią. Do wyboru masz kilka krótkich, okołoweekendowych terminów lub dłuższe, tygodniowe wycieczki. Najtańsze bilet zarezerwujesz już za 306 PLN (zarówno do Wiednia, jak i Berlina łatwo dojedziesz z Polski np. autobusem).
Bez dodatkowych opłat możesz zabrać bagaż podręczny. Jego spakowanie nie powinno stanowić problemu po lekturze naszego poradnika. Bilety w tytułowych cenach dostępne są dla wszystkich, bez konieczności posiadania klubów zniżkowych.
Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Play
Bagaż: podręczny 40 x 30 x 20 cm (Wizz Air), podręczny 42x32x25 cm (Play),
Hotel od 502 PLN/pokój
W oklicach Selfoss zatrzymaj się w 3* hotelu Eldhestar. Lokalizacja „na odludziu”, z dala od świateł, zwiększa szansę na ujrzenie nocą zorzy!
Dowiedz się więcej o tym hotelu
W rejonach słynnej czarnej plaży zatrzymaj się w tradycyjnym pensjonacie Arsalir Guesthouse Vik B&B. To miejsce, gdzie wnet poczujesz niepowtarzalny klimat dawnych islandzkich sag.
Samochód od 437 PLN/pobyt
Wypożyczony samochód przyda się, by sprawnie przemieszczać się pomiędzy atrakcjami. Wynajmij go od razu po wylądowaniu na wyspie.
Sharm El Sheikh od 2808 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Szczecin)
Ayia Napa od 1949 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Wyspa Malta od 2543 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?