Fly4free.pl

Zbiór lotów Lufthansą: Ibiza, Korsyka, Mykonos, Lanzarote i inne z Polski od 468 PLN!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
468 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: fokke baarssen / Shutterstock
Relaks na Kanarach, wycieczka na Baleary, grecka wyspa, a może odkrywanie Asturii? Wybór należy do ciebie! Zainspiruj się świetnymi cenami first minute, by zaplanować kolejny urlop w jednym z ciekawych miejsc.

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie najciekawsze propozycje podróży w słonecznych kierunkach. Wszystkie loty to połączenia realizowane samolotami Lufthansy oraz linii partnerskich z przesiadkami w Monachium lub Frankfurcie. Najtańsze bilety możesz zarezerwować już za 468 PLN!

Termin podróży: październik – listopad 2024 oraz marzec – kwiecień 2025
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny (55x40x23 cm) oraz przedmiot osobisty (40x30x10 cm)

Hotel od 253 PLN/pokój

Na Lanzarote zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Apto Punta Mujeres Las Rosas. Na miejscu szybko poczujesz niepowtarzalny klimat Wysp Kanaryjskich.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Porto rekomenduję wybrać zakwaterowanie w eleganckim pensjonacie Classy View – Casa da Musica. Obiekt będzie doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 520 PLN/tydzień

Wypożyczony samochód przyda się, by zachować swobodę zwiedzania. Poniżej przykładowa propozycja tygodniowego wynajmu na Lanzarote.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-07-15T20:57:00.484Z przez Wakacje.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Prawie 10h lot na Ibizę czy  Bari, 12,5h do Francji - rzeczywiście inspirujące.
YKS, 9 lipca 2024, 22:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »