Fly4free.pl

Zbiór tanich lotów do Grecji: Ateny, Saloniki, Korfu, Zakintos, Kreta, Santoryn i Mykonos z 5 polskich miast już od 77 PLN

77 PLN
Oferta wyprzedana
para na santorynie
Foto: Santorines / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Grecja nawet poza sezonem wakacyjnym jest bardzo popularnym kierunkiem podróży. Skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia i zaplanujcie wycieczkę na słoneczne południe Europy! City break w Atenach, podziwianie zachodów słońca na Santorynie, a może relaks na Krecie?

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Grecji polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair i Wizz Air z Warszawy (Modlin), Katowic, Krakowa, Wrocławia i Gdańska. Możecie wybrać się do Aten, Salonik oraz na Korfu, Zakintos, Kretę, Santoryn i Mykonos.

W cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu. Pamiętajcie, że w przypadku Wizz Air najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club – pozostali chętni zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: październik – grudzień i wakacje 2022
Linie lotnicze: Ryanair i Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Santorynie polecam noclegi w obiekcie Marcos Rooms, który znajduje się w malowniczej miejscowości Oia.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Korfu zatrzymajcie się w 4* Ray Hotel. W cenę zakwaterowanie wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się na Kretę? Postawcie na pobyt w 5* Panorama Hotel, który położony jest tuż przy plaży.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Tekst powstał przy wsparciu partnera: Greckiej Organizacji Turystycznej.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dlaczego autor przy wyjazdach do Grecji zawsze kopiuje gotowca,że wymagany jest test PCR czyli ten dość drogi powyżej 350 zł zrobiony w Polsce. Grecy już nawet nie wymagają żadnego testu i nie sprawdzają go. Sprawdziłem to 3 razy w ciagu ostatnich 4 miesięcy.  Po wypełnieniu PLF gdy ktoś zaznacza ,że TEST obok kodu QR pojawia się duża literka T i wtedy na miejscu po przylocie wykonują 5 minutowy test i to wszystko. Na polskich lotniskach też nikt mi nie sprawdzał aktualnego testu tylko kod QR z literką .
andrzejdz, 3 października 2021, 21:11 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.W wizzair jesli nie masz ważnego testu lu paszportu covid odprawa jest niewazna.Dopiero po sprawdzeniu testu lub paszportu covid dostajesz bilet.Tak jest napewno w przypadku lotów do Grecji lub Włoch.
romx0, 3 października 2021, 21:33 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »