Fly4free.pl

Zbiór 4* hoteli w okolicach dużych polskich miast od 189 PLN/pokój

189 PLN
Foto: booking.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Chcecie wyskoczyć gdzieś na szybką, weekendową wycieczkę w kraju? Skorzystajcie z mojego zestawienia i wybierzcie jeden z proponowanych 4* hoteli. Wysoki standard, jakość i mnogość udogodnień – to wszystko (i wiele więcej) czeka na was w każdym obiekcie.

Pobyty w prezentowanych poniżej miejscach możecie rezerwować w różnych terminach, moja propozycja to noclegi w okolicach ostatniego weekendu września tj. 25-27 (piątek-niedziela). Dostępność możecie sprawdzić poprzez wybranie interesującej was daty.

Wspólną cechą wszystkich tych obiektów jest wysoki standard oraz niewielka odległość od dużych miast, takich jak: Lublin, Kraków, Wrocław, Kołobrzeg czy Warszawa.

Hotelod 189 PLN/pokój

Moją listę propozycji otwiera 4* obiekt Q Hotel Plus Krakow, który zlokalizowany jest w dzielnicy Dębniki, ok. 1 km od Zamku Królewskiego na Wawelu i Żydowskiej dzielnicy na Kazimierzu. Pokoje są klimatyzowane i dobrze wyposażone.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Drugi na liście uplasował się hotel Mazurkas. To czterogwiazdkowy obiekt położony w spokojnej części Ożarowa Mazowieckiego, w odległości 12 km od centrum Warszawy. Na miejscu czeka wiele udogodnień – warto zrelaksować się w centrum fitness z klimatyzowaną siłownią, suchej saunie lub łaźni parowej.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Szukacie czegoś w bardziej ustronnej lokalizacji? Rekomenduję wam pobyt w hotelu Pory Roku. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie Brodnickiego Parku Krajobrazowego. W cenę pobytu wliczone są m.in. śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Szukacie czegoś bliżej morza? Wybierzcie hotel Delfin Spa & Wellness w Dąbkach, w odległości zaledwie 300 metrów od brzegu Bałtyku.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Coś w wersji „na bogato”? Udajcie się w okolice Lublina, gdzie czeka 4* hotel Luxor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na koniec prawdziwa perełka. Pobyt tutaj szczególnie polecam tym, którym marzy się urlop w niebanalnym stylu. Zamek Topacz mieście się w podwrocławskich Bielanach. Ten 4* obiekt obejmuje kompleks 6 budynków i jest położony na posesji o powierzchni 50 hektarów z ogrodem i stawem. W głównym budynku znajduje się zaplecze Art SPA z krytym basenem, sauną suchą i parową oraz 5 salonami spa, oferującymi spersonalizowane zabiegi Marii Galland i gemmologii.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jakie atrakcje na was czekają?

Zwiedzanie Krakowa proponuję rozpocząć od kościoła św. Floriana, następnie przejść obok charakterystycznego budynku Barbakanu i poprzez Bramę Floriańską wkroczyć do serca tego jakże magicznego miasta. Czego nie możecie ominąć? Oczywiście okolic Rynku Głównego – to miejsce spotkań i imprez. Nie możecie zapomnieć o Kościele Mariackim – to jeden z symboli miasta – z którego co godzinę grany jest słynny hejnał.

Co jeszcze? Czekać was powinna obowiązkowa wizyta na Wawelu, w okolicach dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz, a także na modnym Zabłociu. A może coś dla dzieci? Czym byłaby wycieczka do Krakowa bez zdjęcia ze słynnym Smokiem Wawelskim! Szykujcie aparaty, smok zieje ogniem w pobliżu Wawelu co 10 minut.

We Wrocławiu musicie odwiedzić imponujący rynek z gotyckim ratuszem, pręgierzem, fontanną i dziesiątkami uroczych kamieniczek. Najmłodszym polecam wybrać się do zoo, to największy i najciekawszy tego typu obiekt w Polsce.

Wrocław to Miasto Krasnali! Znajdziecie je w wielu miejscach w stolicy Dolnego Śląska. Pierwsze figurki zaczęły się pojawiać w latach 80. XX wieku. Były dziełem ruchu Pomarańczowa Alternatywa, który w taki sposób walczył z systemem komunistycznym. Wędrówka po mieście, śladami małych krasnali, może być ciekawą przygodą.

Przydatne informacje
  • Czas pobytu w każdym miejscu możecie dowolnie skracać lub wydłużać wg waszych preferencji. Cena może ulec zmianie.

  • Cześć obiektów oferuje możliwość zmiany istniejącej rezerwacji lub jej anulowania.

  • Wiele z prezentowanych przeze mnie obiektów dysponuje prywatnym parkingiem.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »