Fly4free.pl

Zamki nad Loarą lub Saint-Malo i Mont Saint-Michel z Wrocławia od 193 PLN (przeloty + auto)

Świetna okazja na czterodniową wycieczkę z Wrocławia do Francji. Lecimy do Beauvais i wypożyczamy samochód. Zwiedzamy przepiękne zamki nad Loarą albo opactwo Mont Saint-Michel i Saint Malo. Już od 193 PLN za osobę!

Lecimy węgierską niskokosztową linią lotniczą WizzAir. Możemy zabrać ze sobą bez dopłaty bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Wymagane będzie członkostwo w Wizz Discount Club. Bilety kupimy na stronie WizzAir.com.

16.03.15 - W4

Naszą wycieczkę zaczynamy ósmego czerwca, bezpośrednim przelotem z Wrocławia na podparyskie lotnisko Beauvais. Wracamy w analogiczny sposób dwunastego czerwca. Na lotnisku wypożyczamy samochód i zwiedzamy wspaniałą Dolinę Loary, w której zobaczymy niesamowite, przepiękne zamki, ich ogrody, a nawet labirynty. Każdy inny, a jest ich naprawdę wiele. Podróż w czerwcu to spora szansa na piękną, słoneczną pogodę i wysokie temperatury. Zamki na Loarą są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, podobnie jak katedra w Chartres i pałac w Wersalu, które możecie zobaczyć po drodze.

Inną opcją będzie wycieczka na pogranicze normandzko-bretońskie, gdzie zobaczymy piękne opactwo Mont Saint-Michel i odpoczniemy w Saint-Malo. A może wszystkie te atrakcje na raz? Warto!

Za przeloty zapłacimy tylko 78 PLN. Czterososobowe auto wypożyczone na 4 dni to koszt zaledwie 459 PLN. Jeżeli podróżujecie w czteroosobowej grupie, każdy z Was zapłaci za wynajem tylko 115 PLN, a łączny koszt wyniesie 193 PLN. To naprawdę niewiele.


Dostępne terminy:

WizzAir | Wrocław 19:30 – Paryż Beauvais 21:25 | 59 PLN / 39 PLN (WDC) 8 czerwca
WizzAir | Paryż Beauvais 21:55 – Wrocław 23:50 | 79 PLN / 39 PLN (WDC) 12 czerwca

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
380 km do Saint Malo.......
ddd, 17 marca 2015, 22:24 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »