Fly4free.pl

Tygodniowy urlop na Zakynthos za 672 PLN. Loty z Gdańska i hotel

672 PLN
plaża Navagio
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: turtix / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nadarza się dobra okazja, by na własną rękę zorganizować wypoczynek na greckiej wyspie Zakynthos.

Skorzystajcie z oferty podróży last minute – macie jeszcze kilka dni aby wybłagać urlop u szefa. W ostatnich dniach pojawiały się bardzo dobre oferty wypoczynku all inclusive na Zakynthos. Jeśli jednak zamiast wyjazdu w zorganizowanej grupie i wylegiwania się nad basenem wolicie aktywny wypoczynek wg własnego planu to poniższa propozycja powinna przypaść wam do gustu.

Podsumowanie oferty

672 PLN / osoba (1344 PLN / 2 osoby)
Loty z Gdańska na Zakynthos (17-24 maja) za 798 PLN / 2 osoby (399 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Zante Garden Apartments za 546 PLN / 2 osoby / 7 nocy (273 PLN / osoba)
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Apartmenty Zante Garden leżą w miejscowości Alikanas, zaledwie 10 minut spacerem do plaży. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz lodówkę. W czasie pobytu będziecie mogli korzystać z odkrytego basenu.

Wypożyczonym autem nie tylko dotrzecie wygodnie do miejsca zakwaterowania ale również odwiedzicie najciekawsze zakątki wyspy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »