Fly4free.pl

Last minute: tydzień z all inclusive w 4* hotelu na Zakynthos za 1299 PLN

Zatoka na Zakynthos
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Evannovostro / Shutterstock
od
1299 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.05.2019 - 14.05.2019
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zakynthos to jedno z tych miejsc, gdzie na dzień dzisiejszy nie dolecimy z Polski na pokładzie tanich linii. Warto w takim razie rozważyć wypoczynek „na bogato” – w formie zorganizowanej wycieczki z all inclusive.

Pięknie położony hotel na wzgórzu z widokiem na malowniczy półwysep Vassilikos. Goście będą mogli odpocząć od zgiełku, ciesząc się spokojem i wspaniałym, greckim słońcem. Kilka kroków od hotelu znajduje się piaszczysta plaża oblewana delikatnie przez morze. Warto wybrać się do pobliskiego centrum Vassilikos i na nieco dłuższą wycieczkę do stolicy wyspy Zakynthos o tej samej nazwie.

All inclusive

W ramach wyżywienia w formule all inclusive czekają na Was codzienne śniadania (7:00-10:00), obiady (12:30-14:30), podwieczorek, w skład którego wchodzi kawa, herbata, ciastka oraz kanapki (15:30-17:30), kolacja (19:30-21:30) oraz przez cały dzień lody, napoje bezalkoholowe oraz lokalne napoje alkoholowe.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »