Fly4free.pl

Prezent na Dzień Kobiet: z Poznania do Warszawy na pokładzie Dreamlinera za 159 PLN

159 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Paweł Iwanczenko / Fly4free
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście sprawić oryginalny prezent dla swojej ukochanej? Wasza wybranka interesuje się lotnictwem? Zatem nie zastanawiajcie się dłużej i zarezerwujcie tanią krajówkę realizowaną na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner w barwach PLL LOT. W dzień poprzedzający święto wszystkich kobiet narodowy przewoźnik zabierze was w krótką podróż szerokokadłubowcem prosto do stolicy 😊.

To nie żart ani żaden błąd systemu – sytuacje, w których na krótki, krajowy lot puszcza się wielkiego Dreamlinera zdarzają się od czasu do czasu: w związku z nietypowymi okolicznościami, szkoleniem załogi lub w przypadku przebazowania samolotu.

Termin podróży: 7 marca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Podróż 159 PLN/osoba

Poznań – Warszawa – Poznań >>

Hotel 260 PLN/2 osoby/noc

W Warszawie zatrzymajcie się w samym sercu miasta – tuż obok Pałacu Kultury i Nauki. 3* hotel Metropol to świetnie oceniany obiekt, który oferuje komfortowe, nowoczesne pokoje z prywatnymi łazienkami oraz bezpłatnym dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Lot Dreamlinerem

Boeing 787 Dreamliner to największy model samolotu i chluba naszego narodowego przewoźnika – podróżuje on na dalekich trasach (do USA, Azji lub jako samolot czarterowany przez biura podróży) lub uświetniając inaugurację niektórych połączeń (tak było na przykład w przypadku jednodniowego lotu do Tallina lub Budapesztu). Przebazowanie samolotu to nie lada gratka dla fanów awiacji i lotniczych nerdów – w końcu rzadko kiedy za niewielkie pieniądze można na własnej skórze poczuć, jak wygląda podróż nowoczesnym szerokokadłubowcem.

Samolot zabiera na pokład 252 pasażerów, oferując 3 klasy podróży: business, premium economy oraz economy. Przyjęty układ siedzeń w klasie ekonomicznej 3-3-3 zapewnia wysoki komfortowy lot, sprawiając, że sama podróż jest przyjemnością, a nie tylko jej cel. Samolot wyposażono w duże okna, a do waszej dyspozycji będzie również system rozrywki pokładowej, regulowane fotele, gniazdo USB oraz zestaw gadżetów: m.in. poduszka, kocyk i słuchawki – w sam raz, by zrelaksować się na krótkiej trasie 😉

Foto: Paweł Iwanczenko / Fly4free
Przydatne informacje
  • Bez dodatkowych opłat będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż podręczny.
  • Co czeka wewnątrz LOTowskiego Dreamlinera? Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
  • Co warto zobaczyć przy okazji w Warszawie? Zainspirujcie się tutaj.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Miałam okazję lecieć i naprawde szału nie ma - może w buissnesie tak ale w economy pozatym, że jest ekranik to miejsca niczym w wizzairze -ciasno i tyle - jedyny plus, że można rozłożyć fotel. Naprawde nie rozumiem zachwytów tym samolotem
Grażyna Buła, 18 lutego 2022, 22:31 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Kupione :) 
atmega, 19 lutego 2022, 1:28 | odpowiedz
Przylot pierwszego Dereamlinera dla LOTu do warszawy był nawet transmitowany przez TVN. Taka to była kiedyś propaganda sukcesu. Z pendolino wyło podobnie. Znam gostka, który w 2015 specjalnie pojechał z Warszawy do Gdańska i z powrotem, tego samego dnia, tylko po to aby przejechać się pendolino. Sądziłem, że Polacy z tego typu chorych rozrywek wyrośli, a tu proszę taki news na fly4free.     
Alvaro_morales, 19 lutego 2022, 10:00 | odpowiedz
Avatar użytkownika
 Dla mnie chorą rozrywką jest zalewanie mordy wódką przy grillu jedząc zwęgloną wieprzowinę. Każdy niech robi to co lubi. Ja się bardzo cieszę bo po raz pierwszy będę miał okazję przelecieć się samolotem szerokokadłubowym. Kupiłem bilet dla mnie i mojej partnerki i bardzo się oboje cieszymy!
Alvaro_morales Przylot pierwszego Dereamlinera dla LOTu do warszawy był nawet transmitowany przez TVN. Taka to była kiedyś propaganda sukcesu. Z pendolino wyło podobnie. Znam gostka, który w 2015 specjalnie pojechał z Warszawy do Gdańska i z powrotem, tego samego dnia, tylko po to aby przejechać się pendolino. Sądziłem, że Polacy z tego typu chorych rozrywek wyrośli, a tu proszę taki news na fly4free.     
Łukasz P., 19 lutego 2022, 11:20 | odpowiedz
Naprawde nie rozumię pana agresji czy alvaro pisał coś o wyższości spożywania alkoholu nad podróżowaniem. Wyraził tylko swoją opinie na temat nadmiernej ekscytacji  samolotem dreamliner. Miałam okazję lecieć nim na Dominikane i naprawdę w niczym mnie on nie zafascynował. Generalnie ciasno i mało miejsca - gdyby nie rozkładany fotel to byłoby naprawde b. słabo.
Łukasz P.  Dla mnie chorą rozrywką jest zalewanie mordy wódką przy grillu jedząc zwęgloną wieprzowinę. Każdy niech robi to co lubi. Ja się bardzo cieszę bo po raz pierwszy będę miał okazję przelecieć się samolotem szerokokadłubowym. Kupiłem bilet dla mnie i mojej partnerki i bardzo się oboje cieszymy!
Alvaro_morales Przylot pierwszego Dereamlinera dla LOTu do warszawy był nawet transmitowany przez TVN. Taka to była kiedyś propaganda sukcesu. Z pendolino wyło podobnie. Znam gostka, który w 2015 specjalnie pojechał z Warszawy do Gdańska i z powrotem, tego samego dnia, tylko po to aby przejechać się pendolino. Sądziłem, że Polacy z tego typu chorych rozrywek wyrośli, a tu proszę taki news na fly4free.     
Grażyna Buła, 19 lutego 2022, 17:33 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »