Fly4free.pl

Wyspy Zielonego Przylądka all inclusive za 3499 PLN. Loty z Warszawy + tydzień w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
3499 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.02.2024 - 26.02.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odpocznij w Afryce, gdzie możesz spodziewać się dużej ilości słońca i przyjemnych temperatur. Na Wyspach Zielonego Przylądka czekają na ciebie piękne plaże i idealna pogoda do beztroskiego relaksu.

Na urlop wybierzesz się w terminie 19-26(27) lutego. Do Sal polecisz bezpośrednio z Warszawy linią Smartwings. W cenę wliczony jest bagaż rejestrowany (nadawanym do luku).

Wczasy spędzisz w 4* hotelu Murdeira Village Resort. Obiekt mieści się tuż przy piaszczystej plaży, a z basenu rozpościerają się malownicze krajobrazy. W cenę wliczone jest all inclusive, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko oraz podstawowe ubezpieczenie.

Termin podróży: luty
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny (do 8 kg) i rejestrowany (do 15 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dla mnie to jest jednak pewien rozjazd. Luksusowy hotel z all inclusive a lot taniutką linią lotniczą gdzie oszczędza się na wszystkim. Nie mówię, że od razu klasa biznes, ale przy 7,5h to można jednak liczyć  na ciut więcej miejsca na nogi, tak żeby dało się je wyciągnąć pod fotelem przed nami, dobrej jakości posiłki w cenie oraz system rozrywki. Skoro hotel all inclusive to dlaczego lot nie może być all inclusive? Nie ma w ogóle takich ofert w przypadku tej trasy gdyby ktoś chciał trochę lepszy lot.
krz1234, 15 lutego 2024, 14:23 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »