Wyspy Zielonego Przylądka na tydzień za 2999 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel z all inclusive

2999 PLN Sal all inclusive z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Spakuj walizkę i jeszcze w tym tygodniu odpocznij na Wyspach Zielonego Przylądka w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z okazji i zrelaksuj się w pięknej Afryce bez żadnych zmartwień!
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Wyspy Zielonego Przylądka udasz się w terminie 5-12(13) kwietnia. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy na Sal, realizowany linią Enter Air. W cenę pakietu wliczony jest bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Urlop spędzisz w bardzo dobrym 4* hotelu Oasis Atlantico Belorizonte. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Dla gości przygotowano komfortowo urządzone pokoje, odkryty basen, zaplecze sportowo-rekreacyjne oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

W cenę wliczone jest all inclusive, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko oraz podstawowe ubezpieczenie.

Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny (do 8 kg) i rejestrowany (do 15 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 1.06.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Rajski Mauritius za 3180 PLN 😍🌴 W cenie loty + noclegi z basenem i śniadaniami 💦😎
Mauritius z Berlina 3180 PLN

Wycieczka do raju: odkryj cuda Mauritiusu!

Beztroski relaks na Wyspach Zielonego Przylądka za 3999 PLN 🌴🌊 Tydzień all inclusive w 4* hotelu ☀️🍹
Wyspy Zielonego Przylądka z Warszawy 3999 PLN

Zielony Przylądek bez szarej strefy 8 dni all inclusive na Sal

Tanie loty na Zanzibar w sezonie 🌤️⛱️🌴 Bilety z 3 miast już od 1765 PLN ❗✈️🎒
Zanzibar z 3 miast 1765 PLN

Odpocznij na Zanzibarze w najlepszym możliwym okresie

Nowy 5* hotel na Wyspach Zielonego Przylądka 🌊☀️🍹 Tydzień 24-godzinnego all inclusive za 3399 PLN 😎
Wyspy Zielonego Przylądka z Katowic 3399 PLN

Nowy 5* hotel na Wyspach Zielonego Przylądka all inclusive 24h

Sal (7 dni) w Porto Antigo Residence z Warszawy (BB)
OD 4778 PLN

Sal (7 dni) w Porto Antigo Residence z Warszawy (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Sal (7 dni) w Ouril Pontao z Berlin (BB)
OD 5348 PLN

Sal (7 dni) w Ouril Pontao z Berlin (BB)

Reklama: okazja od naszego partnera
Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic
OD 1369 PLN

Złote Piaski (5 dni) w Apollo Spa Resort z Katowic

Reklama: okazja od naszego partnera
Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa
OD 1699 PLN

Lardos (5 dni) w Sun Beach Lindos z Krakowa

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?