Fly4free.pl

Wyspy Zielonego Przylądka all inclusive za 2999 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel przy plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: itaka.pl
od
2999 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
17.05.2024 - 24.05.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Egzotyka bez konieczności brania na siebie roli organizatora! Skorzystaj z atrakcyjnej okazji, by niebawem wybrać się na oblaną wodami Atlantyku afrykańską wyspę, gdzie czeka niemal gwarantowana pogoda.

Na wyspę Sal polecisz w terminie 17 – 24 maja. Czeka cię bezpośrednia podróż z Warszawy linią Enter air. W cenie możesz zabrać bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Będziesz zakwaterowany w położonym tuż przy piaszczystej plaży 4* hotelu Oasis Atlantico Belorizonte. Obiekt oferuje m.in. kilka basenów, animacje dla gości w każdym wieku, świetną obsługę oraz serwis plażowy. Na miejscu przygotowano również ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami.

W cenę wliczono transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie, opiekę rezydenta oraz all inclusive.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »