Fly4free.pl

Egzotyczne last minute na Wyspach Zielonego Przylądka: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 2849 PLN. Wylot z Warszawy

Foto: Samuel Borges Photography / Shutterstock
od
2849 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.10.2021 - 08.10.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Co powiecie na odrobinę szaleństwa? Skorzystajcie ze świetnej okazji i wybierzcie się na rajskie Wyspy Zielonego Przylądka już za dwa dni! Tym razem postawcie na relaks wraz z biurem podróży, które zadba o wasze dobre samopoczucie na miejscu. Formuła all inclusive pozwoli cieszyć się urlopem w pełni, a sąsiedztwo plaży, obecność basenu i centrum fitness wypocząć 😊.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Na wycieczkę do Afryki wybierzecie się już za dwa dni, w terminie 1 – 8 października. W Republice Zielonego Przylądka zakwaterowani będziecie w świetnym 4* hotelu Oasis Atlantico Belorizonte, który położony jest bezpośrednio przy plaży. Do dyspozycji gości oddano basen, siłownię, boisko do tenisa, centrum spa & wellness, bar oraz restaurację.

Termin podróży: 1 – 8 października
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Tym razem zatrzymacie się w hotelu znanej sieci Oasis Atlantico. Obiekt wyróżnia świetna lokalizacja – w pierwszej linii brzegowej, przy przepięknej, piaszczystej plaży. Hotel znany jest także ze swojego bogatego repertuaru animacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na miejscu nie będziecie narzekać na nudę!

Na Sal zastaniecie doskonałe warunki do relaksu nad wodą (wyspa może poszczycić się ponad 350 dniami słonecznymi w roku). Turkusowa, przejrzysta woda to gwarancja udanego snorkelingu – popularnego pływania z rurką (wybierzcie się w tym celu na przykład na plażę Ponta Sinto).

Co jeszcze zobaczyć na miejscu? Odwiedźcie saliny w Pedra de Lume oraz spróbujcie kąpieli zdrowotnych w zasolonym jeziorze wewnątrz krateru w pobliżu Esparagos. Lubicie piękne widoki? Wybierzcie się na zachód słońca w okolicy Buracony – skalistej laguny z błękitną jaskinią.

Przydatne informacje
  • Podróżując do Republiki Zielonego Przylądka potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem. Osoby zaszczepione oraz ozdrowieńcy są zwolnieni z tego obowiązku. Więcej na ten temat przeczytacie w ofercie, w sekcji „przed podróżą”.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »