Fly4free.pl

36 tys. PLN za spokojną pracę w czasie koronawirusa. Rekrutacja trwa w najlepsze!

skye
Foto: YuriFineart / Shutterstock

Bezpłatne zakwaterowanie w stosunkowo odludnym miejscu na wyspie Skye, półroczny kontrakt, blisko 6 tys. PLN pensji a w zamian „tworzenie pięciogwiazdkowego doświadczenia dla turystów”. A biorąc pod uwagę, że w obecnym czasach, nie ma zbyt wielu rezerwacji, to właściwie… może się okazać, że to będzie praca idealna.

Firma, która na co dzień wynajmuje swoje nieruchomości turystom na szkockiej wyspie Skye, szuka pary pracowników gotowych wesprzeć ich w pracy przez najbliższych 6 miesięcy. I choć jest to czas, gdy podróże nie są wskazane, to może się okazać, że właśnie ten fakt… znacząco ułatwi wam podjęcie decyzji. Wygląda bowiem na to, że pracy nie będzie zbyt wiele – przynajmniej w pierwszych tygodniach, a może i miesiącach.

Do obowiązków świeżo zatrudnionych pracowników należy opieka nad lokalami, które są wynajmowane turystom. Przyjeżdżasz na miejsce, przekazujesz klucze, dbasz o to, by wszyscy wyjechali zadowoleni i by niczego im nie brakowało. Musisz też dbać o czystość nieruchomości, uzupełniać zapasy i przygotowywać miejsce przed przyjazdem kolejnych osób.

Od kandydatów oczekuje się więc umiejętności nawiązywania kontaktów, tzw. „gadanego”, co pozwoli dobrze zaprezentować wynajęty obiekt, odporności na stres i umiejętności rozwiązywania problemów, a także doświadczenia w sprzątaniu lub zajmowaniu się podobnymi obiektami. Mile widziane będzie także prawo jazdy i obywatelstwo, które pozwala na bezproblemową pracę na terenie Unii Europejskiej.

Wybrani kandydaci podpiszą umowę na pracę od kwietnia do października i będą pracować pięć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku. Pensja wynosi 1200 GBP miesięcznie, czyli w przeliczeniu blisko 6 tys. PLN i nie jest zależna od liczby obsłużonych turystów. Jeśli więc akurat traficie na spokojny okres (a wszystko na to wskazuje), możecie po prostu wypoczywać na wyspie. Dodatkowo nie musicie martwić się o zakwaterowanie, bo będzie ono bezpłatne.

Co ważne – do wzięcia są dwie posady, więc można zgłaszać się parami. Jeśli jednak nie macie odpowiedniej osoby pod ręką, to nic straconego. Rekrutacja nie wyklucza pojedynczych osób. Wszystkie szczegóły i możliwość aplikacji znajdziecie na stronie Silver Swan Recruiment.

 

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
1200 GBP w UK to nie jest szalona pensja. Dobre dla kogoś, kto chce sobie w przyjemnej atmosferze dorobić - ale nie jest to wcale taka "praca marzeń" ;-)
mkdabr, 23 marca 2020, 19:25 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Na Wyspach jest to akuratna pensja dla pracownika fizycznego, a nie jakieś kokosy, a wyspa Skye jest przepiękna, ale tak naprawdę to smagane wichrami i deszczami odludzie...W Szkocji co jakiś czas szukają chętnych do osiedlenia się na uroczych wysepkach, dostają podania z całego świata, a wybrańcy po krótkim pobycie w pięknych okolicznościach przyrody uciekają, gdzie pieprz rośnie :-)
pomorzanka, 23 marca 2020, 22:54 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Pensja w sam raz dla pracownika fizycznego, który może i się nie urobi w obecnej sytuacji, ale po paru tygodniach na przepięknym, smaganym wichrami i deszczami zadupie będzie wył do księżyca :-) O ile wcześniej nie zjedzą go meszki.
pomorzanka, 23 marca 2020, 23:28 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Pensja w sam raz dla pracownika fizycznego, który może i się nie urobi w obecnej sytuacji, ale po paru tygodniach na przepięknym, smaganym wichrami i deszczami zadupie będzie wył do księżyca :-) O ile wcześniej nie zjedzą go meszki. 
mkdabr 1200 GBP w UK to nie jest szalona pensja. Dobre dla kogoś, kto chce sobie w przyjemnej atmosferze dorobić - ale nie jest to wcale taka "praca marzeń" ;-)
pomorzanka, 23 marca 2020, 23:28 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Pensja w sam raz dla pracownika fizycznego, który może i się nie urobi w obecnej sytuacji, ale po paru tygodniach na przepięknym, smaganym wichrami i deszczami zadupiu będzie wył do księżyca :-) O ile wcześniej nie zjedzą go meszki.
pomorzanka, 23 marca 2020, 23:30 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »