Fly4free.pl

Wyprzedaż w Travelist trwa dalej! Noclegi z wyżywieniem w Polsce od 157 PLN/pokój

157 PLN
Hotel Mikołajki Leisure
Foto: travelist.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Travelist się nie zatrzymuje i przedłuża noworoczną wyprzedaż! Przygotowałem dla was zestawienie najbardziej atrakcyjnych hoteli w górach, na Mazurach i nad morzem. Zacznijcie rok 2021 z przytupem i zaplanujcie swoją kolejną wycieczkę!

W ramach przedstawionych ofert dostępnych jest dużo terminów, m.in. na wiosenne miesiące. Komfortowy hotel w spokojnej części Ustki, wypoczynek w mieście Adama Małysza, królewskie noclegi w zamku, a może luksusowy pobyt na prywatnej wyspie? Wybierzcie sami!

Wszystkie hotele w promocji posiadają bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości. W ramach każdej oferty otrzymacie śniadania i obiadokolacje wliczone w cenę zakwaterowania.

Dostępne terminy: styczeń – kwiecień
Zakwaterowanie: hotele
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

Hotelod 157 PLN/noc

Pierwszą z dzisiejszych propozycji jest wycieczka nad Bałtyk i pobyt w hotelu Jantar. Kryty basen, sauna, jacuzzi, centrum spa, klub fitness i liczne atrakcje dla milusińskich sprawią, że można tu wypoczywać bez końca.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotelod 159 PLN/noc

Wisła nazywana jest „perłą Beskidów” – to doskonały cel podróży nie tylko dla fanów Adama Małysza! Zatrzymajcie się w hotelu Wisła Premium. Obiekt otrzymał rekomendację międzynarodowego przewodnika Gault & Millau oraz Certificate of Excellence, nadawany corocznie przez portal Tripadvisor.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotelod 209 PLN/noc

Czas na prawdziwie królewskie noclegi w Sudetach! Zarezerwujcie pobyt w hotelu Zamek na Skale. Na urodzinowej imprezie bawili się tu król Fryderyk Wilhelm III i car Aleksander I, a rozległy park uważany był powszechnie za najpiękniejszy w Kotlinie Kłodzkiej. Czas na wasz pobyt!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel359 PLN/noc

Nie musicie lecieć na Karaiby, żeby wypocząć na prywatnej wyspie – zapraszam do Krainy Tysiąca Jezior! Hotel Mikołajki Leisure & SPA łączy w sobie to, co najlepsze na Mazurach – bliskość przyrody i atrakcje słynnego kurortu na wyciągnięcie ręki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie 10 największych atrakcji w Mikołajkach.

  • Zobaczcie najlepsze restauracje w mieście.

  • W ramach każdej oferty otrzymacie wyżywienie w postaci śniadania i obiadokolacji.

  • Do hotelów istnieje możliwość przyjazdu z pupilem – za dodatkową opłatą.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »