Fly4free.pl

Wyprzedaż w Ryanair: wakacyjne loty do Jordanii, Portugalii, Chorwacji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Grecji oraz na Maltę i Cypr z 6 miast od 74 PLN!

74 PLN
algarve
Foto: evrymmnt / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ależ rozpoczęcie wakacji! Ryanair wystartował z dużą promocją, w trakcie trwania której możecie zarezerwować letnie podróże w supercenach! Wypoczynek w Algarve, city break w Atenach, relaks na Sardynii, pobyt w Chorwacji, a może wczasy na Malcie? Zdecydujcie sami 🙂

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dostępnych jest mnóstwo kierunków w całej Europie (i nie tylko – możecie polecieć również do niezwykłej Jordanii) na podróże, które odbędą się w lipcu i sierpniu. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel

Na Malcie zatrzymajcie się w 4* Pergola Hotel & Spa, który wzniesiony został na zboczu jednej z dolin i oferuje piękne widoki na zatokę oraz wyspy Gozo oraz Comino.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Cyprze polecam zakwaterowanie w 4* Club Coral View Resort, który położony jest w urokliwej miejscowości Peyia, w odległości 500 metrów od jej centrum.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Algarve wybierzcie pobyt w 4* hotelu Quarteirasol. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dokąd się wybrać?

Ateny to stolica Grecji i miasto położone u stóp Akropolu. W metropolii znajdziecie mnóstwo atrakcji – w ciągu waszego pobytu nie będziecie narzekać na nudę. Co trzeba zobaczyć? Koniecznie Akropol wraz z muzeum, Aeropag, Agorę, muzeum archeologiczne. Wybierzcie się na jedno z otaczających miasto wzgórz (polecam wzgórze Filopapposa), by rozkoszować się wspaniałą panoramą Aten.

Alghero przez wielu turystów jest uznawane za najpiękniejsze miasto na całej Sardynii. Zwiedzanie warto rozpocząć od spaceru po murach obronnych, które przeplatającą się z imponującymi wieżami San Giacomo, San Giovanni, La Maddalena i Vincenzo Sulis. Następnie skierujcie się w stronę starego miasta, na ulice Via Carlo Alberto oraz Via Umberto. Polecam napić się prawdziwej włoskiej kawy w Bar Pasticceria Ciro.

Valletta, od której powinniście zacząć zwiedzanie Malty, to najmniejsza i najdalej wysunięta na południe europejska stolica. Polecam przespacerować się po głównej ulicy miasta, znajdziecie tam charakterystyczną wielką kopułą kościoła Karmelitów, konkatedrę świętego Jana, Wyższe Ogrody Barrakka, pałac Casa Rocca Piccola. W Valletcie warto także odwiedzić lokalne muzea: Narodowe Muzeum Wojny, Narodowe Muzeum Archeologii czy Muzeum Zabawek.

plaza na malcie
Foto: MagicalKrew / Shutterstock
sardynia wybrzeze
Foto: Zangrilli Andrea / Shutterstock
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do większości krajów, potrzebujecie testu (PCR lub antygenowego) z negatywnym wynikiem. Z tych obostrzeń najczęściej zwolnione są osoby w pełni zaszczepione.

  • Obecnie na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Zasada ta nie dotyczy osób, które przyjęły pełen cykl szczepień.

  • Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży? Zajrzyjcie na nasze forum!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »