Fly4free.pl

Wyprzedaż w Pegasus Airlines: Turcja, Irak, Iran, Kuwejt, Liban, Pakistan, Katar, Oman i Arabia Saudyjska z Berlina od 373 PLN #firstminute

373 PLN
iran
Foto: eFesenko / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gotowi na prawdziwą przygodę? Skorzystajcie z rewelacyjnych cen first minute i zaplanujcie wycieczkę w jedno z niezwykłych miejsc – wypoczynek w Omanie, zwiedzanie Iranu, odkrywanie atrakcji Kataru, a może podróż po Pakistanie?

Na wycieczkę polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Pegasus Airlines z lotniska w Berlinie. Możecie wybrać się do Turcji, Iraku, Iranu, Kuwejtu, Libanu, Pakistanu, Kataru, Omanu i Arabii Saudyjskiej.

Bez dodatkowych opłat zabierzecie ze sobą tylko bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 20 x 40 x 55 cm i wadze do 8 kg Przed wyruszeniem w podróż sprawdźcie przygotowane przez nas praktyczne porady dotyczące pakowania się.

Termin podróży: wrzesień – marzec
Linia lotnicza: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny

Hotelod 164 PLN/pokój

W Stambule zatrzymajcie się w 5* Crowne Plaza Istanbul – Harbiye. Aby uzyskać najniższą cenę, wybierzcie pośrednika Zenhotels.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Doha polecam zakwaterowanie w 4* Sapphire Plaza Hotel, który oferuje noclegi w luksusowych pokojach i apartamentach.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Maskacie wybierzcie pobyt w 4* Al Falaj Hotel. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dokąd się wybrać?

Najbardziej charakterystyczne atrakcje Stambułu można wymienić jednym tchem: Błękitny Meczet, Hagia Sophia, meczet Sulejmana Wspaniałego, Wieża Galata – każde z nich powinno znaleźć się w waszym panie zwiedzania. Spróbujcie pysznych kasztanów lub baklawy na placu Taksim, nie zapominając jednocześnie o wyśmienitej kawie w jednej z kawiarni nad Bosforem.

Mimo wielu stereotypów na temat bezpieczeństwa i zagrożeń – Iran odwiedza rzesza turystów, którzy na własnej skórze przekonują się o gościnności Persów. Każda osoba, która miała okazję być w tym państwie, z pewnością będzie gorąco zachęcać was do tego samego. Jeden z moich redakcyjnych kolegów, w dość obszernym artykule dokładnie opisał, na czym polega fenomen Iranu – i dlaczego coraz chętniej wybierany jest on jako cel podróży.

A może Bejrut? Porównajcie, jak różnią się od siebie arabska i chrześcijańska część stolicy Libanu, pospacerujcie głównym deptakiem miasta (ulicą Hamra), odwiedźcie nadmorską promenadę, by zobaczyć wspaniałe Skały Gołębie. Miasto będzie też dobrym miejscem na zakup pamiątek oraz wizytę w jednym z tradycyjnych sklepików, restauracji lub kawiarni.

Edgar9
Foto: Edgar9 / Shutterstock
doha widok na miasto
Foto: Sven Hansche's / Shutterstock
Stambuł panorama miasta
Foto: Seqoya / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży (jesień) i dużą zmienność przepisów – nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy w podanym okresie będę obowiązywać jakiekolwiek obostrzenia.

  • Przed podróżą sprawdźcie aktualne wymogi na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

  • Co w przypadku sytuacji, gdy wasze loty nie dojdą do skutku w związku z trwającą pandemią koronawirusa? Pegasus Airlines oferują bezpłatną zmianę rezerwacji lub zwrot pieniędzy za bilet – więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

  • Zastanawiacie się, dokąd się wybrać? Sprawdźcie na naszym forum relacje z podróży na Bliski Wschód.

  • Przy planowaniu wycieczki, skorzystajcie z porad naszych forumowiczów.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »