Fly4free.pl

Wyprzedaż softshellowych kurtek McKinley: damskie i męskie modele (idealne dla turysty) od 80 PLN!

80 PLN
Banner z kurtkami
Foto: Intersport
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Trwająca wyprzedaż outdoorowej odzieży od McKinley to dobra okazja, by uzupełnić swoją garderobę. Tym razem proponuję wam przegląd softshellowych kurtek, które znajdą liczne zastosowanie: zarówno w czasie podróży i wędrówek, jak i w codziennym użytku.

To będą wygodne zakupy – będziecie mogli je zrobić bez wychodzenia z domu, korzystając z oficjalnego internetowego sklepu Intersport. Najtańszą kurtkę możecie dostać już za 80 PLN – co stanowi sporą obniżkę w stosunku do jej pierwotnej ceny (50 proc.).

Pamiętajcie, że jeżeli wartość waszego koszyka nie przekroczy 100 PLN – dostawa będzie płatna (możecie zdecydować się odbiór osobisty w sklepie, wtedy oczywiście nie zostaniecie obciążeni dodatkowymi kosztami).

Przydatne informacje
  • Wasza dostawa będzie darmowa przy zamówieniu powyżej 100 PLN. Przesyłka do paczkomatu InPost kosztować będzie 10,99 PLN, możecie również odebrać asortyment osobiście w sklepie (za darmo).

  • Nie ten rozmiar lub kolor? Macie 60 dni na zwrot.

  • Wszystkie artykuły w promocyjnych cenach znajdziecie klikając tutaj.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »