Fly4free.pl

Wyprzedaż Ryanair – słoneczne kierunki! Cypr, Chorwacja, Malta, Portugalia, Włochy i inne z wylotem z polskich miast od 53 PLN

53 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ryanair po raz kolejny miło zaskakuje nas promocją! Dziś macie szansę zarezerwować bilety w wielu słonecznych kierunkach w bardzo niskich cenach. Nie pozwólcie, by taka okazja przeszła wam koło nosa 😉

Poniżej znajdziecie przegląd najciekawszych kierunków w nowej promocji irlandzkiego przewoźnika. Chcielibyście wypocząć nad morzem w Chorwacji, pozwiedzać Maltę, a może poszukać słońca na Cyprze? Wybór należy do was!

Wszystkie loty odbędziecie na pokładach samolotów irlandzkiej linii lotniczej Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym, a najtańsze bilety możecie zarezerwować już za 53 PLN!

Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 147 PLN/pokój

W Porto proponuję wam zatrzymać się w apartamencie Santa Catarina 652. Centralne położenie oznacza, że będzie to dobra baza wypadowa do pieszych wycieczek po mieście, natomiast nowoczesne udogodnienia zapewnią wam komfortowy pobyt.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na Cyprze zafundujcie sobie nieco luksusu – zatrzymując się w świetnym 4* Coral Beach Hotel And Resort. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: Cristian Balate / Shutterstock
Foto: alexilena / Shutterstock
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Macie pytania dotyczące swojej podróży? Zadajcie je na naszym forum.

  • Na powracających do Polski czeka kwarantanna, której możecie uniknąć wykonując w kraju test. Z tego obowiązku zwolnieni są zaszczepieni oraz ozdrowieńcy.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »